سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ ,27 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۰
امام جمعه اهل سنت سراوان:
سپاه پاسداران شاهرگ اصلی انقلاب است /پاسداران نقش محوری در ایجاد وحدت و یکدلی در سیستان و بلوچستان دارند
 
امام جمعه اهل سنت سراوان گفت: سپاه پاسداران نیرویی از بطن مردم و در خدمت مردم و شاهرگ اصلی نظام و انقلاب است.
به گزارش سرویس اجتماعی  عصرهامون ،به نقل از پایگاه خبری لادیز؛ مولوی عبدالصمد ساداتی در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: از ابتدای شکل گیری انقلاب اسلامی، سپاه پاسداران خدمات متعددی به مردم و نظام جمهوری اسلامی ارائه کرده است، سپاه پاسدران نیرویی مردمی و از بطن مردم است، نیرویی مخلص که در جهت پیشبرد اهداف انقلاب و پاسداری از ارزش های انقلاب پیشتاز بوده است.
وی افزود: پاسدارن جایگاه ویژه ای در کشور و استان سیستان و بلوچستان دارند و امروز دشمنان به دنبال ضربه زدن به این نیروهای مخلص و مردمی و پیرو خط امام و رهبری هستند اما سپاه توانسته با اقتدار تمام مقابل دشمنان ایستاده و از نظام جمهوری اسلامی دفاع کند.
مولوی ساداتی با اشاره به خدمات سپاه در عرصه های مختلف، خاطر نشان کرد: سپاه پاسداران خدمات بزرگی در عرصه های مختلف از جمله عمران و سازندگی کشور، رفع فتنه ها و در زمان جنگ تحمیلی انجام داده است.
وی با اشاره به نقش سپاه در سازندگی کشور، تاکید کرد: سپاه نقش ویژه ای در سازندگی کشور داشته است و سپاه پاسداران نیرویی از بطن مردم و در خدمت مردم و شاهرگ اصلی نظام و انقلاب است و همان طور که امام خمینی(ره) فرمودند اگر سپاه نبود، کشور هم نبود.
امام جمعه اهل سنت سراوان تصریح کرد: دوستداران نظام جمهوری اسلامی  و مردم رضایت کامل از اقدامات پاسداران دارند و پاسداران نقش مهمی  در ایجاد وحدت و یکدلی در استان دارند، مردم از خدمات سپاه رضایت کامل دارند و این بیانگر نقش مهم و محوری سپاه در استان سیستان و بلوچستان است.
وی اذعان داشت: سپاه نقش مهمی در ایجاد اتحاد در استان سیستان و بلوچستان دارد با وجود اینکه نیروی نظامی است  به مشکلات مردم در زمینه های مختلف رسیدگی می کند و بعد از اجرای طرح شهید شوشتری درخشش سپاه در رسیدگی به مردم بیشتر بوده است.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۴۴۸۴


ارسال