سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ ,25 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۶
رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان:
بار کج به مقصد نمی رسد/ از دستگیری 7 متهم تا کشف بیش از 80 تن مواد قاچاق در زاهدان
 
رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان خبر داد: طی شبانه روز گذشته بیش از 80 تن مواد قاچاق در زاهدان کشف شد که از این تعداد 55 هزار لیتر سوخت قاچاق و 25 تن لوبیا می باشد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از زاهدانه، سرهنگ ابراهیم ملاشاهی با اشاره به کشف 55 هزار لیتر سوخت قاچاق در زاهدان اظهار داشت: در پی اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز ماموران برای بررسی موضوع و پاکسازی نقاط آلوده سطح شهر زاهدان وارد عمل شدند.
وی گفت: در بررسی‌هایی که ماموران داشتند به دو دستگاه وانت نیسان و دو دستگاه کامیون کشنده مظنون شده و در اقدامی به موقع خودروها را متوقف کردند.
این مسئول با اشاره به توقیف 4 دستگاه خودرو افزود: در بازرسی از دو خودروی نیسان 5000 لیتر گازوئیل و از دو خودروی کامیون مقدار 25 هزار لیتر نفت کوره کشف و در این رابطه شش متهم نیز دستگیر شدند.
وی در ادامه از کشف 25 تن و 120 کیلو لوبیا قاچاق فاقد مجوز قانونی در بازرسی از یک دستگاه کامیون خبر داد و بیان داشت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران پلیس آگاهی به یک دستگاه کامیون حامل حبوبات در محور «زاهدان - خاش» مشکوک شده و برای بررسی بیشتر آن را توقیف کردند.
ملاشاهی با بیان اینکه برابر اعلام کارشناسان ارزش اقلام مکشوفه یک میلیارد و 560 میلیون ریال برآورد شد، خاطر نشان کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر که پس از تکمیل تحقیقات به مراجع قضائی معرفی شد.
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۴۵۲۸
مرجع : پایگاه خبری زاهدانه


ارسال