پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ ,29 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه در خطبه های این هفته ضمن اشاره به بیانات مقام معظم رهبری گفت: جهان غرب و کشور آمریکا هیچ گاه به دنبال دوستی با ایران نبوده و نخواهد بود.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون،به نقل از  پایگاه خبری لادیز؛ مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان میرجاوه، اظهار کرد: ماه شعبان مقدمه است برای ماه مبارک رمضان که مردم مهیا بشوند برای ورود در ماه مبارک رمضان و ورود در «ضیافة اللَّه» و ماه شعبان هم به دلیل اینکه منسوب به پیامبر بزرگوار اسلام(ص) است و هم از لحاظ اینکه دروازه ورود به ماه مبارک رمضان می باشد ازعظمت ویژه ای برخوردار است.
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری افزود: همان طور که مقام معظم رهبری همیشه تاکید دارند، آمریکا هیچ گاه قابل اعتماد نیست، می بینیم که از یک سو پای میز مذاکره می نشیند و از سوی دیگر اموال ملت ایران را به مصادره و چپاول می کند، جهان غرب و کشور آمریکا هیچ گاه به دنبال دوستی با ایران نبوده و نخواهد بود و تعامل دست دوستی آنها ، دروغی بیش نیست و همیشه به دنبال فریب دولتمردان سایر کشور ها می باشند، لذا رجال سیاسی کشور باید هوشیاری و توجه بیشتری به فرمایشات مقام معظم رهبری داشته باشند .
مولوی ریگیان پور افزود:  آمریکا از یک سو ادعای دوستی با کشور مان را دارد و از سوی دیگر دارایی های کشور و مردم ایران را به نفع خودشان مصادره می کنند و با وجود نقض آشکار حقوق بشر، دم از برابری و عدالت  می زنند و مقامات سازمان ملل هم طبق معمول پشتیبان سیاست های آمریکا هستند.
وی با بیان این مطلب که بسته بودن مرز میرجاوه فشار اقتصادی زیادی را به مردم شهرستان میرجاوه وارد می کند، خاطر نشان کرد: اقتصاد  شهروندان میرجاوه وابسته به شرایط مرزی این شهرستان است، لذا از مسئولین خواستار رفع مشکلات اقتصادی و مهیا ساختن بستری برای تجارت و خرید و فروش کالا در چهار چوب قانون  برای مردم مرزنشین هستیم و مردم نیز تا رفع مشکلات صبر پیشه کنند.
وی با اشاره به حضور برنامه  سازان شبکه استانی در شهرستان میرجاوه تصریح کرد : معرفی آثار تاریخی، صنایع دستی و معرفی اقدامات و کارهای انجام شده از سوی ارگان های دولتی نقش بسزایی در معرفی هرچه بهتر شهرستان میرجاوه در استان و کشور دارد .
 
انتهای پیام /
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۴۵۹۱


ارسال