دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ,30 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
سرمربی تیم قهرمان لیگ برتر در واکنش به پیشنهاد برای نشستن روی نیمکت تیم های بزرگ گفت که فعلا می خواهد استراحت کند.
به گزارش سرویس ورزشی عصرهامون، عبدالله ویسی را باید موفق ترین سرمربی در فصل تمام شده لیگ برتر دانست. تیم او با هزینه ای بسیار کمتر از اکثر تیم های بالانشین، توانست قهرمان شود.
 
سرمربی شگفتی ساز لیگ برتر روزهای بسیار شلوغی را پشت سر می گذارد و مرتب از اینجا به آنجا دعوت می شود، به همین دلیل تلفن همراه وی در تمام طول روز خاموش است!
 
یکی از اتفاقات تلخ بازی حساس استقلال خوزستان و ذوب آهن درگذشت یکی از هواداران تیم جنوبی به دلیل سکته قلبی بود. ویسی روز گذشته در اقدامی ارزشمند و همراه با بهمن روشنایی سرپرست تیمش به منزل هوادار مرحوم رفت و با خانواده متوفی ابراز همدردی کرد.
 
سرمربی موفق استقلال خوزستان نه تنها برای هوادار تیم خود ارزش قائل شد و تا منزلش رفت بلکه از خانواده آن خدا بیامرز خواست تا هر کاری داشتند به او رجوع کنند. سرمربی استقلال خوزستان با این کار خود نشان داد برای سجایای اخلاقی ارزش فراوانی قائل است و در روزهای پرمشغله خود به فکر هوادار تیمش است.
 
ویسی هر چند در پیکان موفق نبود و سال گذشته هم استقلال خوزستان را به سختی در لیگ نگه داشت ولی امسال فوق العاده عمل کرد و طبیعی است که از تیم های بزرگ لیگ برتری برایش پیشنهادات فوق العاده ای برسد.
 
به هر حال ویسی الان توی بورس است و به همین خاطر واسطه های سپاهان بار دیگر با او تماس گرفتند تا رقبا ویسی را از چنگ آنان در نیاورند!
 
ویسی که چندی پیش تأیید کرد با مسئولان باشگاه سپاهان مذاکراتی داشته تا به این تیم ملحق شود، در جواب واسطه های سپاهان اعلام کرد که چند روزی به دور از حواشی فوتبال فقط می خواهد استراحت کند.
 
از سوی دیگر او که یک استقلالی اصیل است جزو مربیانی است که پتانسیل حضور در تیم های بزرگ تهرانی را هم دارد. این مربی البته وقتی با چنین سوالی روبرو شد، پاسخ داد: «استقلال و پرسپولیس برایم زود است.»

انتهای پیام/7473
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۴۶۷۰
مرجع : جام نیوز


ارسال