پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ,13 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۰
30 و 31 اردیبهشت صورت می‌گیرد؛
خاش میزبان مسابقات پرس سینه قهرمانی سیستان و بلوچستان
 
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان خاش از برگزاری مسابقات پرس سینه قهرمانی سیستان و بلوچستان به میزبانی این شهرستان خبر داد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون، عبدالغفور قلندرزهی در گفت و گو با خبرنگار تفتان ما اظهار کرد: رقابت های پرس سینه قهرمانی استان از 30 اردیبهشت ماه به مدت 2 روز به میزبانی شهرستان خاش برگزار می شود.
وی با بیان اینکه نفرات برتر این دور به رقابت های قهرمانی کشور اعزام می شوند، افزود: پیش بینی می شود، که بیش از 100 ورزشکار استان در این رقابت ها که در دو نوبت صبح و بعدازظهر شرکت کنند.
قلندرزهی با بیان اینکه این رقابت ها در چهار رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان برگزار می شود، گفت: شهرستان خاش با سه تیم بخشداری مرکزی، دانشگاه صنعت و معدن و بخشداری نوک آباد در این مسابقات به رقابت می پردازد.
وی سطح ورزشکاران این رشته ورزشی در خاش را خوب ارزیابی و تصریح کرد: ورزشکارانی که به رکوردهای کشوری نزدیک باشند و کمیته فنی هیات نیز آنها را تایید کند در این پیکارها شرکت خواهند کرد.
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان خاش اذعان کرد: ورزشکاران شهرستان خاش نیز برای حضوری موفق در این رقابتها آمادگی مطلوبی دارند و با توجه به شرایط میزبانی و با بهره مندی صحیح از آن، امیدوار به کسب عنوان قهرمانی در این مسابقات هستیم.
وی اظهار کرد: بدنسازی به عنوان رشته ورزشی جذاب و مفرح زمینه جذب سه هزار نفر را در استان به صورت سازمان یافته فراهم کرده است.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۴۶۷۲
مرجع : تفتان ما


ارسال