پنجشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۸ ,18 July 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
دوستداران و محبان استکبار، وهابیت و بهائیت بدانند که در صف اول دشمنی با امام عصر(عج) قرار گرفته اند.
به گزارش عصر هامون، به نقل از پایگاه خبری، تحلیلی سنت نیوز؛ سال هاست که جهانیان منتظر ظهور منجی بشریت هستند و چشمان مردم در افق انتظار دیدبان فرج مهدی امت هاست.
اما اگر امام زمان (عج) بیایند به چه کسانی دوست و با چه عناصر، اشخاص و گروه هایی دشمن می باشند؟
در دین مبین اسلام به صراحت آمده است که معیار دوستی و دوستداری خدا محبت به دوستان خدا و دشمنی با دشمنان خداست؛  پس با این مقدمه به این نتیجه می رسیم که امام زمان(عج) که مظهر ایمان و توحید است به طریق اولی می بایست با دوستان خدا دوست و با دشمنان خدا دشمن باشند.
این ار بدیهیات ظهور است که در دوران پسا ظهور جدال بین حق و باطل در مرحله پایانی آخر الزمان رخ می دهد اما دشمنان خدا چه کسانی می باشند که در برابر امام عصر(عج) صف آرایی می نمایند؟
استکبار
استکبار به عنوان اصلی ترین دشمن تاریخی مومنین و خداوند در تمام دوران ها به جهت ماهیت مستبد و خوی شیطانی خود همیشه در برابر لشکریان حق ایستاده و در حال ستیز با مومنان می باشد.
منافقین
منافقین هم به جهت رسوا شدن در ایام ظهور دست از دورویی  بر می دارند و ماهیت اصلی خود که مملو از خیانت و رذالت است را نمایان می نمایند.
گروه ها و فرقه های ضاله درون اسلام
گروه ها و فرق ضاله درون اسلام به مثل بهائیت و وهابیت دست به دست هم بر علیه دشمن مشترکشان که قصد ازمحلال و مرگشان را دارد متحد می شوند و تیر کین خود را به سمت بقیه الله العظم )عج) نشانه می روند.
گروه و فرق های ضاله غیر اسلام
دشمنانی که از تمام توان خود برای نیامدن امام عصر(عج) استفاده کرده و سر دسته آنها ماسون ها می باشند.
اما افرادی نیز می باشند که با وجود علم به کفر و نفاق دسته های فوق الذکر و آگاهی از دشمنی این عناصر با صاحب الزمان(عج)، مهر و علاقه نسبت به این گروه ها را نه تنها در خفا بلکه در محافل علنی نیز ابراز می دارند که خواسته یا ناخواسته، آگاهانه یا ناآگاهانه آب به آسیاب دشمنان امام عصر(عج) ریخته و در صف دشمنان امام مهدی(عج) قرار گرفته اند.
بی تردید راه بازگشت و توبه برای همه باز است اما عدم اصرار بر گناه نیز مطلبیست که مقدمه بر پذیرش توبه است.
 
انتهای خبر /
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۴۹۶۷
مرجع : سنت نیوز


ارسال