چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ,3 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۳۴
فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان خبر داد:
کشف بیش از143 هزار لیتر سوخت قاچاق در زاهدان/ از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی تا دستگیری97 قاچاقچی
 
فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان از موفقیت ماموران انتظامی این شهرستان در کشف مقدار 143 هزار و 550 لیتر انواع فراورده های نفتی غیر مجاز در اجرای طرح کوثر 2 در سطح شهرستان زاهدان خبر داد .
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از زاهدانه، سرهنگ غلامرضا جعفری با اشاره به نقش بی بدیل پلیس در فراهم آوردن فضای امن جهت کسب و کار و فعالیت اقتصادی سالم اظهار داشت:  نیروی انتظامی شهرستان زاهدان در لبیک به فرمان مقام معظم رهبری در زمینه برخورد قاطع با پدیده قاچاق کالا و تلاش مجاهدانه در ارتقاء شاخص های امنیت اجتماعی اقدام به اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی موسوم به "طرح کوثر 2 " کرده است.
وی در خصوص اجرای این طرح بیان داشت:  این طرح به مدت یک هفته و با بکارگیری توان عملیاتی کلیه نیروها و با ارزیابی صحیح از شرایط حوزه استحفاظی و شناسایی نقاط آلوده و جرم خیز اجرا گردید  که ماموران علاوه بر کشف 143 هزار و 550 لیتر انواع فراورده های نفتی غیر مجاز  و 97 نفر  قاچاقچی کالا را نیز شناسایی و  دستگیر کردند.
این مسئول انتظامی در ادامه با بیان اینکه مبارزه با قاچاق مواد مخدر نیز یکی دیگر از اولویت های پلیس در اجرای این طرح بود گفت : در این مدت قریب یک تن  مواد مخدر از نوع تریاک نیز کشف و ضبط شد.
وی همچنین از شناسایی و برخورد قاطع با سارقین خبر داد و گفت: در اجرای این طرح 167 فقره سرقت کشف و 214 نفر سارق دستگیر شدند.
وی همچنین از توقیف 315 دستگاه خودرو و 190 دستگاه موتور سیکلت متخلف در این مدت خبر داد و افزود : بیش از 9 هزار  عدد انواع قرص غیر مجاز نیز کشف و ضبط شد .
جعفری درادامه از کشف محموله های مختلف منسوجات،دام وطیور غیر بهداشتی وفاقد مجوز دامپزشکی ومیوه جات قاچاق  به ارزش بیش از4میلیاردریال دراین مدت خبر داد.
فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان در پایان خاطر نشان کرد: هدف پلیس این است که احساس امنیت وآرامش درزندگی مردم ملموس باشد که مجموعه همکاران در نیروی انتظامی شهرستان زاهدان "مدیریت جهادی وهمت مضاعف"را سرلوحه برنامه های خود قرار داده ایم تا زمینه های  تحقق شعار امسال یعنی  " اقتصاد مقاومتی " فراهم شود زیرا معتقدیم حضور مقتدرانه پلیس وفراهم نمودن شرایط مناسب به لحاظ امنیتی می تواند زمینه تحقق فعالیت اقتصادی سالم را در جامعه فراهم کند .
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۵۰۱۴
مرجع : پایگاه خبری زاهدانه


ارسال