سه شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ ,31 March 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۱
رئیس اداره راه و شهرسازی نیمروز:
اداره راه و شهرسازی نیمروز با کمبود نیروی راهداری متخصص مواجه است
 
رئیس اداره راه و شهرسازی نیمروز یکی از مشکلات این اداره را کمبود نیروی انسانی عنوان کرد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون، مهندس علی پودینه در گفت و گو با خبرنیمروز، اظهار داشت: با توجه به اینکه 57 درصد وسعت سیستان را نیمروز تشکیل میدهد اما در بعضی از روستاها هنوز شن ریزی معابر انجام نشده که با روی کار آمدن اداره راه وشهرسازی در نیمروز این امر در حال انجام شدن است.
وی افزود: شهرستان نیمروز با وجود 1200 کیلومتر راه روستایی و  80 کیلومتر مسیر نیمروز به نهبندان، 25 کیلومتر راه نیمروز به هیرمند دارای130 روستا در سه بخش میباشد که گستردگی مسیر در شهرستان نیمروز در جاده نیمروز به سفید آبه است.
پودینه تصریح کرد: نزدیکی مسیر زاهدان به سفید آبه این امر را برای نیمروز سخت تر کرده چرا که روستاهای سفیدابه، هومار و کرباسو با فاصله زیاد زیر نظر حوزه نیمروز هستند.
رئیس اداره راه و شهرسازی بیان کرد: در حال حاضر 15 نفر در این اداره مشغول به کارهستند و با توجه به وسعت شهرستان این امر با کمبود نیرو مواجه شده است و این نیروها نیز از زابل می باشند.
وی نصب علائم اطلاعتی و اخباری در مسیر نیمروز به نهبندان به طول40 مترمربع، ایجاد جان پناه در مسیر نیمروز به زابل  به طول 20 کیلومتر رفت و برگشت، باگشایی مسیرروستاهای منصوری، طاغذی، بالاخانه به طول 24 کیلومتر مربع، بازگشایی مسیر سفیدابه به نیمروز که بر اثر سیل جاده از بین رفته بود، تیغ کشی روستاهای کرباسو، هومار و اکبرآباد بطول  34 کیلومتر از اقدامات انجام شده این اداره عنوان کرد.
پودینه از پیشرفت فیزیکی صد درصدی اجرای فنداسیون و اسکلت ساختمان فرمانداری نیمروز و مصلی این شهرستان و اجرای قالب بندی مجتمع فرهنگی ورزشی خبر داد.
شهرستان نیمروز 8175 کیلومترمربع وسعت دارد که بیش از نیمی از وسعت حوزه سیستان را شامل می شود، این شهرستان دارای چهار دهستان می باشد در بخش مرکزی دهستان ادیمی و بزی واقع شده و بخش صابری شامل دهستان قائم آباد و دهستان سفیدابه می باشد.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۵۰۲۷
مرجع : خبرنیمروز


ارسال