يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ ,5 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۵
مدیر کمیته امداد شهرستان سیب و سوران:
پرداخت کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان و دانش آموزان تحت حمایت
 
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان سیب و سوران گفت: ۱۱۹۷ دانشجو و دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی تحت حمایت این مدیریت از حمایت های مالی و کمک هزینه های تحصیلی این نهاد بهره مند می شوند.
به گزارش عصر هامون به نقل از با مهرستان لعل بخش دهواری با بیان این مطلب به خبرنگار ما گفت:  در سال گذشته ۱۱۳۲ دانش آموز و ۶۵ دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی از حمایت های مالی و کمک هزینه های تحصیلی کمیته امداد امام خمینی شهرستان سیب و سوران بهره مند شدند.
وی افزود: در راستای ارتقاء علمی دانش آموزان تحت حمایت این نهاد، بیش از ۱۵ میلیون ریال برای برگزاری کلاس های تقویت بنیه علمی هزینه کرده است.
وی با اشاره به کمک هزینه تحصیلی به ۳۱ دانش آموزان هنرستانی، خاطرنشان کرد: مبلغ یک میلیون و ۳۰۰ هزار ریال کمک هزینه تحصیلی برای هر دانش آموز در هنرستان کار و دانش دخترانه و پسرانه شهرستان هزینه شده که جمعا کمیته امداد مبلغ ۴۰ میلیون ریال کمک هزینه تحصیلی  برای ۳۱ دانش آموز هنرستانی هزینه کرده است.
وی افزود: علاوه بر پرداخت کمک هزینه تحصیلی، خدمات فرهنگی نیز به دانش آموزان ارائه می شود که اعزام دانش آموزان تحت حمایت به اردوی راهیان نور، برگزاری کلاس های کانون اوقات فراغت، برگزاری کلاس‌های آموزشی، تقویتی و جبرانی  و ... از جمله این خدمات است.

مدیر کمیته امداد شهرستان سیب و سوران با اشاره به برگزاری کلاس های اوقات فراغت در تابستان ۹۴ یادآور شد: به منظور پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان تحت حمایت در تابستان  کمیته امداد امام خمینی اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی و  هنری در رشته های در رشته های کامپیوتر، قرآن، احکام، ‎سوزن دوزی، خیاطی و  ورزش کرد.
دهواری افزود: برای ۲۰۰ نفر از دانش آموزان شرکت کننده در این کلاس ها مبلغ ۷۰ میلیون ریال هزینه شد.
دهواری به خدمات ارائه شده به دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان سیب و سوران اشاره و افزود: این نهاد از محل درآمدهای محلی کمیته امداد اقدام به خرید لپ تاب برای دانشجویان تحت حمایت این نهاد کرده است.
وی تصریح: پرداخت کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان و دانشجویان از اولویت های کاری کمیته امداد شهرستان سیب و سوران است تا دانش آموزان و دانشجویان بتوانند با خیالی آسوده و راحت به تحصیل ادامه دهند.

انتهای پیام/ 7250
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۵۰۴۰
مرجع : http://bamehrestan.ir/


ارسال