جمعه ۱ تير ۱۳۹۷ ,22 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۲
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت خبر داد:
با اصناف متخلف برخورد قاطع می شود
 
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مهرستان گفت: به مناسبت فرا رسیدن ایام ماه مبارک رمضان با اصناف متخلف برخورد قانونی می شود.
به گزارش عصر هامون به نقل از با مهرستان عبدالستار بارکزهی  با  اشاره به اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان اظهار کرد: با اجرای این طرح، نظارت بر همه واحدهای صنفی و غیرصنفی به نحو مطلوب انجام شده و با متخلفان نیز برخورد قانونی می‌شود.
وی افزود: این طرح که همزمان در سراسر کشور انجام می شود از ۱۵ خرداد ماه همزمان با سراسر کشور این طرح در شهرستان اجرا می شود.
وی با اشاره به مدت زمان اجرای این طرح خاطرنشان کرد: این طرح به مدت ۱ ماه اجرا و طی آن بر نحوه توزیع، نرخ گذاری و افزایش قیمت کالاهای پرمصرف نظارت می شود.
وی تصریح کرد: اقلامی که در این طرح  مورد پایش قرار می گیرند شامل مواد لبنی از جمله دوغ، ماست ، شیر و ...، خرما، مواد پروتینی، برنج، شکر، زولبیا و بامیه، میوه و سبزیجات و ... می باشند.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مهرستان ادامه داد: برای جلوگیری از افزایش قیمت کالاها و احتکار بازرسان به تمامی واحدهای صنفی مراجعه و بر نحوه توزیع و قیمت گذاری کالاها نظارت خواهند داشت.
بارکزهی خاطرنشان کرد: شهروندان مهرستانی می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی اعم از عدم درج قیمت و نرخ‌نامه، عدم صدور فاکتور، کم‌فروشی و گران‌فروشی شکایت خود را از طریق تماس با شماره  ۳۷۷۲۴۱۳۶ به اداره صنعت، معدن و تجارت مهرستان اعلام کنند.


انتهای پیام/ 7250
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۵۲۶۳
مرجع : bamehrestan.ir


ارسال