جمعه ۱ تير ۱۳۹۷ ,22 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۱
نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان:
یکی از خطرناکترین قطعات پازل جنگ نرم دشمن تحریف امام راحل (ره) است
 
نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان گفت: یکی از خطرناک ترین قطعات پازل جنگ نرم دشمن در شرایط کنونی مسئله تحریف منش و سیره امام خمینی (ره) است.
به گزارش عصر هامون به نقل از با مهرستان حجت الاسلام رضا انصاری در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: یکی از بزرگترین پروژه هایی که در حال حاضر دشمن برای مقابله با جمهوری اسلامی بر روی آن تمرکز کرده است مسئله نفوذ است.
وی افزود: از ابعاد خطرناک نفوذ که حیات انقلاب اسلامی را تهدید می کند انحراف از راه و سیره امام خمینی (ره) است.
وی با اشاره به اهداف نهضت امام (ره) خاطرنشان کرد: مهمترین هدف و رویکرد حضرت امام (ره) عدم جدایی دین از سیاست، مبارزه با استکبار جهانی و حذف نظام های فاسد که بر پایه صهیونیسم، امپریالیسم و کمونیسم بود که مهمترین دغدغه امام نیز حمایت از محرومان و مستضعفین در سراسر جهان و اجرای عدالت در جامعه اسلامی بود.
وی بیان کرد: راه و سیره امام روشنگری، حفظ وحدت اسلامی، مردم سالاری و دین شناسی بود.
وی ادامه داد: امام در همه مراحل مبارزه تلاش کرد از اصول اسلامی تخطی نکند و عمل به دستورات اسلامی را بر خود چه در مسائل فردی، اجتماعی و سیاسی واجب می دانست.
نماینده ولی فقیه در سپاه مهرستان با اشاره به جریان انقلاب در طی ۳۷ سال گذشته تصریح کرد: دشمنان انقلاب اسلامی در طی ۳۷ سال گذشته از تحریف خاموش به تحریف آشکار امام (ره) روی آورده اند.
وی ادامه داد: افرادی که به دنبال تحریف اندیشه ها و نهضت امام (ره) هستند با جریان سازی های رسانه ای درصدد هستند تفسیری از امام ارائه دهند که مورد تائید غرب نیز باشد.
حجت الاسلام انصاری افزود: این افراد سعی دارند راه و خط امام (ره) را طوری تفسیر کنند تا با نقطه ای که خود ایستاده اند هماهنگ شود.
وی به نمونه ای آشکار از این تحریف ها اشاره و خاطرنشان کرد: از نمونه هایی آشکار تحریف امام (ره) می توان به حذف شعار مرگ بر آمریکا اشاره کرد.
وی به چگونگی مبارزه با تحریف راه و سیره امام (ره) اشاره و تصریح کرد: رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در خصوص چگونگی مبارزه با تحریف امام (ره) می فرمایند بازخوانی اصول مستند مکتب امام (ره)، تنها راه مقابله با تحریف شخصیت آن بزرگوار است، اصولی مانند اثبات اسلام ناب محمدی و نفی اسلام آمریکایی، حمایت از مظلومان جهان و مخالفت صریح و بی ملاحظه با قلدران بین المللی، استقلال و تاکید بر وحدت ملی است.
حجت الاسلام انصاری خاطرنشان کرد: بازخوانی اصول امام راحل (ره) شامل بازگویی طوطی وار آن نیست بلکه برای عمل به این تکلیف باید ضمن بازخوانی اصول راه امام با تدوین و برگزاری برنامه های فرهنگی بصیرت افزایی کرد تا ذهنیت نسل جوان نسبت به دستاوردهای انقلاب اسلامی و جایگاه ولایت فقیه در جامعه روشن شود.
وی از مسئولان خواست: ضمن توجه به شخصیت و آرمان های امام راحل، افق و نقشه راه امام (ره) را در برنامه های اجرایی خود به مرحله ظهور رسانده و تلاش کنند تا اهداف انقلاب در همه زمینه ها و بخصوص خدمت به محرومان جامعه  تبیین شود.

انتهای پیام/ 7250
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۵۳۲۳
مرجع : http://bamehrestan.ir/


ارسال