جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ ,7 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۰۹
رئیس بسیج مجمع شهرستان نیمروز:
آموزه های دینی اسلام ناب همیشگی و فراگیر است
 
رئیس بسیج مجمع شهرستان نیمروز گفت: آموزه های ناب اسلامی از جمله پاسداری از انقلاب و حفظ روحیه انقلابی منحصر به زمان و مکان خاصی نیست.
به گزارش سرویس عصرهامون، رئیس بسیج مجمع شهرستان نیمروز در گفت و گو با خبرنیمروز اظهار کرد: با توجه به فرمایشات آقا در خصوص انقلابی گری و لزوم حفظ دین، باید روشن بینی و دور اندیشی رهبر معظم انقلاب را در این خصوص و تاکید بر این واژه ها را مدنظر داشت چرا که تاریخ انقلاب آکنده از تحریف و آسیبهای جدی حتی از جانب خواص است، چناچه در فتنه 88 این مهم مشاهده گردید.

وی با اشاره به دیدگاه رهبری در خصوص قابل اعتماد نبودن امریکا افزود: با توجه به شناختی که از امریکا و عملکرد این کشور در مقابل جمهوری اسلامی ایران داریم نشان میدهد خصومت و بی اعتمادی که مسبب اصلی آن سیاست های دوگانه سردمداران کاخ سفید است متناقض و دوگانه است و حضرت آقا به خوبی و با بصیرت مثال زدنی در مقابل توطئه استکبار بیدار هستند و موجب افزایش روشنگری عوام و خواص در جامعه می شوند.
حیدری نسب افزود: نسبت به بدطینتی و بی اعتمادی امریکا جای تردید وجود ندارد و هیچ احدی نیست که در خباثت امریکا تردید داشته باشه باشد.

وی انقلاب را یک دگرگونی از وضع موجود به وضع نامطلوب دانست و تصریح کرد: اخیرا با همه حرکت سو و مغرضانه و توطئه های بسیار بدخواهان این نظام و انقلاب و بدلیل روز مره گی جامعه مقام معظم رهبری کلید واژه حفظ روحیه انقلابی گری را محور فرمایشات خود قرار دادند.
رئیس بسیج مجمع شهرستان نیمروز تصریح کرد: با توجه به آموزه های دینی که در اسلام ناب محمدی که انقلاب ما به رهبری حضرت امام ره و مقام عظمای ولایت وجود دارد، بتوانیم به مسیر انقلاب با همان شتاب و نگاه به سوی  سعادت و به آرمانهای متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سرعت بخشیده و به هدف برسیم.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۵۳۴۱
مرجع : خبرنیمروز


ارسال