چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ,20 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۲
اجرای طرح جزء خوانی قرآن کریم ایام ماه رمضان در مسجد امام حسین (ع) مهرستان
 
امام جماعت مسجد امام حسین (ع) مهرستان از اجرای طرح جزء خوانی قرآن کریم در ایام ماه مبارک رمضان در مسجد امام حسین (ع) مهرستان خبر داد.
به گزارش عصر هامون به نقل از با مهرستان حجت الاسلام علم سپاهی با اشاره به فرا رسیدن ماه ضیافت الهی  به خبرنگار ما گفت: با توجه به استقبال خوبی که شهروندان از طرح تلاوت قرآن در سال های گذشته کردند این برنامه در ماه مبارک رمضان امسال نیز اجرا می شود.
وی افزود: هر روز قبل از نماز مغرب یک جزء از قرآن کریم در مسجد امام حسین (ع) مهرستان تلاوت می شود.
وی به حضور پرشور جوانان و نوجوانان در این مراسم پرفیض اشاره و تصریح کرد: حضور جوانان در این مراسم پرفیض نشان از علاقه و توجه نسل جوان به مسائل دینی و معنوی است.
وی با بیان اینکه هر روز نماز جماعت در این مسجد برگزار می شود بیان کرد: در ماه مبارک رمضان علاوه بر تلاوت قرآن کریم و برگزاری نماز جماعت مراسم افطاری نیز در مسجد امام حسین (ع) برگزار و از روزه داران عزیز پذیرایی می شود.
امام جماعت مسجد امام حسین (ع) به برگزاری مراسم شب‌های احیاء در مسجد امام حسین (ع) مهرستان اشاره و افزود: طبق روال سال های گذشته مراسم شب های احیاء نیز در این مسجد برگزار می شود.
حجت الاسلام سپاهی از ماه رمضان به عنوان ماه رحمت الهی نام برد و خاطرنشان کرد: این ماه برکات بی شماری دارد و بهترین فرصت برای ترویج مکارم قرآنی در بین احاد افراد جامعه می باشد.

انتهای پیام/ 7250
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۵۳۶۸
مرجع : http://bamehrestan.ir/


ارسال