سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ ,25 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
محمد نوری زاد از فعالین فتنه 88 با انتشار تصاویری گسترده ای در کانال تلگرامی خود از سفر چند روزه اش به سیستان و بلوچستان پرده برداشت.
 به گزارش عصرهامون، محمد نوری زاد از عناصر فتنه با انتشار تصاویری در کانال تلگرامی منتسب به خود از حضورش در استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
محمد نوری زاد با حضور در سیستان و بلوچستان به مناطق مختلف شهر زاهدان و زابل سفر کرده و تصاویر آن را منتشر کرده است.

این تصاویر حکایت از حضور آزادانه عنصر گستاخ به ساحت مقام رهبری در استان است این فرد در ادامه سفر خود به زابل رفته تا با علی اکبر باغانی نائب رئیس کانون صنفی معلمین، که برای گذراندن دوران تبعید خود پس از آزادی از زندان در زابل به سر می برد دیدار کند.

البته نوری زاد در سفرنامه تلگرامی خود نوشته است دیداری هم با مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی امام جمعه مسجد مکی زاهدان داشته که بنا به درخواست مولوی عبدالحمید تصاویرآن دیدار منتشر نشده است.
 

سفر نوری زاد به استان سیستان و بلوچستان در حالی صورت گرفته که تاکنون هیچ کدام از مسئولین استان نسبت به سفر نامبرده واکنش نشان نداده و خبرها در خصوص دعوت کننده وی به استان نیز ضد و نقیض می باشد.

محمد نوری زاد یکی از افراد فعال در جریان رسانه‌ای فتنه می باشد که به سبب سابقه خود، دستمایه تبلیغات گسترده اپوزیسیون و مخالفان جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته است.

نوری زاد سفرهای استانی خود را با نام «سفر صلح و دوستی» نام گذاری کرده و  هدفش آنچنان که وی عنوان می کند آزادی زندانیان امنیتی و گفتگو با اقلیت ها می باشد.

انتهای پیام/ 7250
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۵۵۳۰


ارسال