سه شنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ ,17 September 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۵
مدیر آموزش و پروش نیمروز:
تاثیرات نامطلوب شبکه های اجتماعی بر افت تحصیلی دانش آموزان
 
مدیرآموزش و پرورش نیمروز گفت: گرایش زیاد دانش آموزان به شبکه های اجتماعی باعث افزایش افت تحصیلی آنها شده است.
به گزارش سرویس عصرهامون، احمدامیرشاهی در گفتگو با خبرنیمروز اظهار داشت: در حال حاضر دانش آموزان با توجه به وابستگی و گرایش زیاد به شبکه‌های اجتماعی مجازی، مدت زیادی را در این شبکه‌ها می‌گذرانند که این امر تاثیرات نامطلوبی بر وضعیت آموزشی آنها داشته و باعث افزایش افت تحصیلی آنها شده است.
وی با بیان اینکه ما باید بحث آموزش جوانان را جدی بگیریم افزود: اگر جوانان ما نحوه استفاده بهینه ظرفیت ها و شرایط موجود را آموزش نبینند قطعا دچار آسیب جدی خواهند شد.
امیرشاهی تصریح کرد: متاسفانه در جامعه ما آموزش فضای مجازی قبل از استفاده آن محقق نشده و بعضا مشاهده گردیده آسیب زا شده است.
مدیرآموزش و پرورش نیمروز شبکه های اجتماعی را یکی از اصلی‌‌ترین راه‌های نفوذ در جامعه اسلامی عنوان کرد و افزود: دشمنان از طریق فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی می خواهند در کشور نفوذ کنند.
وی فضای مجازی را ابزار ضربه دشمن بر بنیان خانواده برشمرد و خاطرنشان کرد: آنها از هر حربه‌ای برای ضربه زدن به ایران و اسلام استفاده می‌کنند، می طلبد نظارت و دقت کافی انجام گیرد و برخی موارد اگر خارج‌ از کنترل باشد فیلترشود.
امیرشاهی در پایان اذعان داشت: امیدواریم بتوانیم شرایطی ایجاد کنیم که فرزندان ما استفاده بهینه و مطلوب، عقلانی و منطقی از این ظرفیت ها را یاد بگیرند.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۵۵۴۳
مرجع : خبرنیمروز


ارسال