شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ ,24 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۸
رئیس صنعت ، معدن و تجارت سیب و سوران:
طرح تشدید نظارت بر بازار /برخورد با ۲صنف گرانفروش
 
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سیب و سوران اظهار داشت:اتحادیه های صنفی از طریق کمیسیون های بازرسی و رسیدگی به شکایات نسبت به تشدید نظارت ها در ایام طرح ضیافت اقدام می کنند.
به  گزارش عصرهامون به نقل از پایگاه خبری تحلیلی سیب و سوران ، طاهری رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت در گفتگو با خبرنگار ما گفت : بر اساس سیاستهای دولت ، تنظیم بازار به جهاد کشاورزی محول شده است که رئیس ستاد فرماندار، دبیر آن جهاد کشاورزی و نظارت نیز بر عهده اداره صنعت ، معدن و تجارت است.
وی افزود : طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان از ۱۶ خرداد همزمان با سراسر کشور در شهرستان سیب و سوران آغاز و گشت مشترک نظارتی با حضور ادارات صنعت ، معدن و تجارت ، تعزیرات حکومتی ، فرمانداری و مرکز بهداشت در سطح بازار تا پایان این ماه ادامه دارد.
طاهری ادامه داد : در همین ارتباط دو واحد صنفی متخلف به اتهام گرانفروشی به پرداخت جریمه نقدی محکوم شدند.
وی اذعان داشت : این نظارت ها با شدت بیشتری در ایام طرح ضیافت ادامه خواهد داشت و با متخلفین برخورد قانونی صورت می گیرد.
رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت گفت : بازرسیها در ایام طرح بیشتر روی اقلامی از قبیل : میوه و تره بار ، خرما ، برنج، شکر، زولبیا و بامیه، نان و گوشت  می باشد.
طاهری اظهار داشت : نرخ زولبیا بامیه بدون تغییر نسبت به سال گذشته تعیین و جهت اجرا به اتحادیه مربوط ابلاغ گردید ، همچنین ساعت پخت نانواییهای شهرستان در ماه مبارک رمضان بصورت صبح و بعد از ظهر تعیین شده است.
طاهری در پایان گفت : با توجه به آغاز تعطیلات تابستانی نظارت بر شهریه های موسسات ، مراکز آموزشی ، اماکن ورزشی و آموزشگاههای آزاد نیز در دستور کار قرار دارد.

انتهای پیام/9507
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۵۵۶۸


ارسال