يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ,23 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۳
درآیین افتتاحیه طرح جوانه های صالحین عنوان شد؛
خنثی سازی توطئه های دشمن برعهده بسیجیان است/ اجرای طرح جوانه های صالحین در 45 پایگاه بسیج شهرستان زاهدان
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زاهدان گفت: خنثی سازی توطئه های دشمنان با توجه به برنامه ریزی هایی که آنان برای تخریب بنیاد خانواده و جوانان دارند بر عهده بسیجیان است.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از زاهدانه، سرهنگ موسی اصغری حسامیه در آیین افتتاحیه طرح جوانه های صالحین که در مسجدحضرت ابوالفضل  زاهدان برگزار شد، مهمترین هدف اجرای این طرح را غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان همزمان با ماه مبارک رمضان در ایام تابستان عنوان کرد.
وی شعار محوری این طرح را«نشاط و تعالی با محوریت اقتصاد مقاومتی » بیان کرد و افزود: طرح کشوری جوانه های صالحین در راستای احیای فرامین رهبر معظم انقلاب مبنی بر شکوفایی استعدادهای نوجوانان و جوانان برگزار می شود.
وی با اشاره به اینکه طرح جوانه های صالحین در دو بازه زمانی اجرا می شود، گفت: اولین بازه اجرای این طرح از 26 خرداد تا 18 شهریور و بازه دوم آن نیز از 25 شهریور تا 19 اسفند امسال تحت عنوان مکمل جوانه های صالحین برای عمق بخشی به محتوای حلقه های صالحین اجرا می شود.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زاهدان با بیان اینکه پایگاه های مقاومت بسیج به عنوان مجری بخش های مختلف این طرح هستند، ادامه داد: این طرح با محوریت مربی و سرگروه های حلقه های تربیتی صالحین در کنار فرماندهان و اعضای شورای پایگاه به صورت کمی و کیفی برای جوانان و نوجوانان اجرا می شود.
وی بیان داشت: تعطیلات تابستان بهترین فرصت برای آموزش های اعتقادی و دینی به بسیجیان است که باید از این فرصت بدست آمده نهایت استفاده را کرد.
سرهنگ اصغری تاکید کرد: خنثی سازی توطئه های دشمنان با توجه به برنامه ریزی هایی که آنان برای تخریب بنیاد خانواده و جوانان دارند بر عهده بسیجیان است.
وی با بیان اینکه برنامه های نظارتی در روند برگزاری این طرح توسط ناحیه مقاومت بسیج سپاه زاهدان انجام می شود، گفت: در این طرح مشکلات اجتماعی جامعه با حضور مربیان و بسیجیان مورد بررسی قرار گرفته و افراد به نقطه نظرات خود می پردازند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه جذب حداکثری اقشار مختلف مردم به نهاد مقدس بسیج، ترویج فرهنگ نماز جماعت در بین نوجوانان و جوانان و مقابله با تهدیدات جنگ نرم دشمن را از دیگر اهداف این طرح بیان کرد.
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۵۶۳۰
مرجع : پایگاه خبری زاهدانه


ارسال