دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ ,25 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۵
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه:
تروریست های جیش الظلم جیره خوار آمریکا و اسراییل هستند/ جیش الظلم مورد خشم و نفرت مردم ایران و جامعه اهل سنت هستند
 
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت: تروریست های جیش الظلم با تبعیت از دشمنان انقلاب به بیراهه رفتند و مورد خشم و نفرت مردم ایران و جامعه اهل سنت هستند.
به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در گفت و گو با خبرنگار لادیز ضمن تشکر از نیروی انتظامی و نیروهای امنیتی کشور در مبارزه با تروریست ها، اظهار کرد: اعضای گروهک جیش الظلم دست نشانده دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران از جمله آمریکا و اسراییل هستند.
وی افزود: تروریست های جیش الظلم با تبعیت از دشمنان انقلاب به بیراهه رفتند و مورد خشم و نفرت مردم ایران و جامعه اهل سنت هستند چراکه اهل سنت با امنیت و آرامش در کشور زندگی می کند و همواره از این تروریست های جیره خوار آمریکا و اسراییل اعلام برائت کرده است.
مولوی ریگیان پور خاطر نشان کرد: تروریست های به دنبال ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی و ناامنی در استان سیستان و بلوچستان  هستند و با نا امن کردن استان و انجام عملیات های تروریستی به دنبال خشنودی اربابان آمریکایی و اسراییلی خود و امتیاز گرفتن از آنان هستند.
وی تاکید کرد: دست تروریست ها برای مردم ما رو شده است و فرزندان ما در نیروی انتظامی با هوشیاری و درایت اجازه اعمال خرابکارانه را به  تروریست ها نخواهند داد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۵۶۹۹


ارسال