دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ ,28 May 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۵
تنور سرد جام رمضان در مهرستان
 
این روزها بازار رقابت های جام رمضان در اکثر نقاط کشور و استان داغ است اما در شهرستان مرزی مهرستان جام رمضان خاموش و سرد شده است.
به گزارش عصر هامون به نقل از با مهرستان، سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان مهرستان در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: مسابقات ورزشی رشته فوتسال جام رمضان در مهرستان کنسل شده است.
برکت سپاهی با بیان اینکه استارت این مسابقات در ۱۶ خرداد ماه سال جاری کلید خورد، افزود: جام رمضان امسال با شرکت تیم های فوتسال شهرستان شروع اما به دلایلی ادامه مسابقات لغو شد.
وی با اشاره به دخالت نیروی انتظامی در برگزاری این مسابقات افزود: نیروی انتظامی شهرستان مهرستان مانع از انجام مسابقات جام رمضان در این شهرستان شده است.
وی ادامه داد: نیروی انتظامی به بهانه اینکه اداره ورزش و جوانان برای تامین امنیت و برگزاری مسابقات، بایستی مستقیما با نیروی انتظامی مکاتبه می کرده مانع انجام مسابقات ورزشی در شهرستان شد.
وی با اشاره به اینکه روند اداری انجام مکاتبات اداری برای انجام مسابقات ورزشی از طریق فرمانداری شهرستان صورت می گیرد، خاطرنشان کرد: طبق روال مرسوم مکاتبات اداری با فرمانداری شهرستان صورت گرفته که به تبع فرمانداری نیز با ادارات هلال احمر، اورژانس و نیروی انتظامی هماهنگی های لازم را انجام می دهد.
سپاهی اذعان کرد: متاسفانه امسال نیروی انتظامی روال مرسوم مکاتبات اداری را قبول نداشته و به همین دلیل مانع انجام مسابقات شده است.
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان مهرستان با اشاره به اینکه شورای شهر مهرستان و فرمانداری برای حل این مسئله ورود پیدا کرده اند: ابراز امیدواری کرد با پیگیری های فرمانداری  و شورای شهر این مشکل حل و مسابقات از سر گرفته شود.

انتهای پیام/9507
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۵۸۲۲


ارسال