پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ,28 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۵ تير ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۴
امام جمعه نیمروز در خطبه های نماز جمعه:
حماسه‌ روز جهانی قدس، نهضت بیداری اسلامی را به ارمغان آورد
 
امام جمعه نیمروز گفت: روز قدس، در دل ملت‌ها ریشه دوانید که نهضت بیداری اسلامی را به ارمغان آورد.
به گزارش سرویس عصرهامون به نقل از خبرنیمروز، حجت السلام والمسلمین محمد راشکی اظهار داشت: امام راحل همزمان با قیام نظام مقدس جمهوری اسلامی در ایران با عنوان کردن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان بنام روز قدس نهضت بیداری جهان اسلام را بنیاد نهاد.
وی با تأکید بر اینکه هر سال با نزدیک شدن روز جهانی قدس رژیم اشغالگر اسرائیل با تبلیغات گسترده سعی در کم‌رنگ کردن حضور مردم دارد، افزود: تاثیر راهپیمایی روز جهانی قدس چشمگیر است زیرا این روز نماد وحدت ملت‌های مسلمان است.
امام جمعه نیمروز ضمن دعوت مردم ولایتمدار شهرستان نیمروز برای حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس، خاطر نشان کرد: مردم ایران با حضور حداکثری به دنیا نشان می دهند که حامی همه مضلومان و بی پناهان جهان هستند.
حجت السلام راشکی با اشاره به فضایل ماه مبارک رمضان به شبهای قدر، تصریح کرد: شبهای قدر بهترین فرصت برای نزدیکی به خدا و آمرزش گناهان است.
وی با اشاره به روز جهانی مبارزه با مواد مخدر بیان کرد: ایران اسلامی به علت هم جواری با 2 تولید کننده عمده مواد مخدر بیشترین هزینه را برای مبارزه با مواد مخدر متحمل شد و با تقدیم هزاران شهید و جانباز در این راه اجازه نداد ایران تبدیل به مسیر ترانزیت مواد مخدر شود.
امام جمعه با بیان اینکه اعتیاد و مصرف مواد مخدر یکی از بلاهای عمومی دنیاست از مردم خواست تا فرزندانشان را از این بلای خانمان سوز آگاه کنند.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۵۹۱۹
مرجع : خبرنیمروز


ارسال