شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ,15 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۸ تير ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۳۱
جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نیمروز:
خون شیعه و سنی در حادثه کورین در هم آمیخته شد/ اختلاف بین شیعه و سنی توطئه دشمن است
 
جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نیمروز گفت: دشمنان درصدد ایجاد تفرقه و خدشه به وحدت مسلمانان هستند لذا باید هوشیار باشیم تا بازیچه توطئه دشمنان نشویم.
به گزارش سرویس عصرهامون به نقل از خبرنیمروز، سرهنگ دوم پاسدار میرالله سارانی در یادواره شهدای کورین اظهار داشت: شهید واژه مقدسی است چرا که شهدا برای عزت، دفاع از شرف مسلمانان و دین و قرآن به شهادت رسیده‎اند.
وی افزود: خون شیعه و سنی در حادثه کورین بر زمین ریخته شد تا این وحدت مستحکم ترشود و ما وظیفه داریم از آرمان های شهدا دفاع کنیم.
سرهنگ سارانی با بیان اینکه ما هرچه داریم از شهدا داریم تصریح کرد: فرهنگ ایثار و شهادت از اساسی‌ترین مسائل و موضوعات با ارزش نظام جمهوری اسلامی است.
جانشین ناحیه مقاومت بسیج نیمروز با اشاره به تقویت اخوت و همدلی بین شیعه و سنی خاطرنشان کرد: وحدت و همدلی مسلمانان نقشه شوم دشمنان را نقش برآب خواهد کرد.
وی دشمنان درصدد ایجاد تفرقه و خدشه به وحدت مسلمانان هستند لذا باید هوشیار باشیم تا بازیچه توطئه دشمنان نشویم.
جانشین ناحیه مقاومت بسیج نیمروز افزود: برگزاری چنین یادواره هایی باعث پیوند عمیق‎ترشدن شیعه و سنی در کنار یکدیگر می شود.
سرهنگ میرالله سارانی اذعان داشت: هدف اصلی دشمن تفرقه است، تفرقه ای که بتواند همبستگی ها، وحدت وانسجام ما را درهم بشکند. لذا امام راحل با آینده نگری و تدبیر به اصل موضوع وحدت اشاره داشتند و امروز شاهد این وحدت هستیم.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۶۰۱۲
مرجع : خبرنیمروز


ارسال