جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ ,22 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۰ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۵
دعوت مولوی های اهل سنت سیستان وبلوچستان از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس؛
روز قدس، تجلی اتحاد و همدلی مسلمانان جهان است/ آمریکا را به زانو در می آوریم
 
جمعی از مولوی های اهل سنت سیستان وبلوچستان با تاکید بر حضور مردم در راهپیمایی روز قدس انزجار و تنفر خود را از استکبارجهانی اعلام کرده و گفتند: روز قدس یادگار امام راحل است لذا در چنین روزی با شعارهای کوبنده خود مشت محکمی بر دهان یاوه گویان استکبارستیز خواهیم زد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از زاهدانه، پرداختن به موضوع مهم قدس آن هم هر ساله و در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان می تواند، چراغ امید رهایی را در دل فلسطینی ها روشن نگه دارد و روحیه ایستادگی آنان را بیش از پیش در برابر جنایت حیوان صفتانه رژیم اشغالگر قدس تقویت کند.
از اینرو خبرنگار زاهدانه با جمعی از مولوی های اهل سنت شهرستان زاهدان در خصوص دعوت مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس به گفت وگو پرداخته که در ادامه می خوانید.

امام جمعه اهل سنت شهر زاهدان: همه با هم حضور پیدا می کنیم
مولوی عبدالحمید اسماعیل‌زهی در گفت و گو با خبرنگار زاهدانه با اشاره به اینکه روز قدس یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی و یادگار امام راحل است، گفت: حضور گسترده، ملت های جهان در دفاع از آرمان های مردم بی گناه و داغ دیده فلسطین قطعا مرهمی بر زخم های این افراد خواهد بود، لذا همه مردم جهان در این روز وظیفه دارند که به میدان بیایند و با فریاد های کوبنده، از حقوق پایمال شده مردم مظلوم فلسطین و دیگر کشورهایی که هم اکنون مورد هجوم دشمنان اسلام قرار گرفته اند، دفاع کنند.

استکبار جهانی، سرمنشا تمام گرفتاری ها در جهان اسلام است
وی اظهار کرد: با توجه به شرایط جهانی و مشکلاتی که جهان اسلام و به ویژه مسلمانان فلسطین با آن رو به رو هستند که سرمنشا تمام این گرفتاریها و مشکلات نیز صهیونیست ها و قدرت های استکباری است، شرکت مردم اعم از شیعه و سنی در راهپیمایی روز جهانی قدس برای حمایت از مظلومان فلسطین و اعتراض به اشغالگران امری حیاتی، مهم و وظیفه همگانی است.
امام جمعه اهل سنت شهر زاهدان بیان کرد: حضور پرشکوه مردم اعم ازشیعه و سنی نشان از وحدت، همدلی و یکپارچگی بین مسلمانان دارد که اعتراض خود را نسبت به دشمنان اسلام و ایران اعلام می کنند.

رابط نهاد نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شهرستان خاش: روز قدس یادگار امام راحل است
مولوی یعقوب حسین بر نیز در گفت وگو با خبرنگار زاهدانه افزود: یکی از بزرگترین وظایف ما در جمهوری اسلامی ایران دعوت مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس است.
وی با بیان اینکه روز قدس یکی از برجسته ترین یادگارهای امام راحل است، گفت: ما مسلمانان وظیفه داریم با حضور خود در دفاع از حقوق مردم مظلوم فلسطین ، یمن، عراق و غیره در این راهپیمایی شرکت کنیم.

مشتی محکم بر دهان یاوه گویان خواهیم زد
رابط نهاد نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شهرستان خاش با تاکید بر حضور در راهپیمایی روز قدس ادامه داد: حضور مردم اعم از شیعه و سنی نشان از اتحاد، همدلی و یکپارچگی مردم دارد تا به استکبار ستیزان ثابت کنیم در دفاع از آرمان ها و کیان انقلاب اسلامی شیعه و سنی وجود ندارد و همه یک دل و هم صدا هستیم.
وی با اشاره به اینکه درد و رنج مسلمانان مشترک است، ادامه داد: در چنین روزی همه با هم با شعارهای محکم و کوبنده خود مشت محکمی بر دهان یاوه گویان استکبار جهانی خواهیم زد.

بزرگ طایفه گرگیچ در شهرستان زاهدان: آمریکا را به زانو در خواهیم آورد
حاج محمد مهدی گرگیچ نیز به خبرنگار ما گفت: آزاد سازی فلسطین برای هر مسلمانی واجب است لذا با حضور خود در راهپیمایی روز قدس آمریکا را به زانو در خواهیم آورد.
وی تصریح کرد: در این زمینه باید به فرمان مقام معظم رهبری جامع عمل پوشاند و با شعارهای کوبنده خود مشتی محکم بر دهان یاوه گیان استکبار ستیز بزنیم.
بزرگ طایفه گرگیچ در شهرستان زاهدان در ادامه بیان کرد: حضور مردم اعم از شیعه و سنی در روز قدس نماد اتحاد و همدلی آنان است تا از این طریق هم وظیفه شرعی و دِینی که بر عهده داریم را ادا کرده و هم مشتی بر دهان یاوه گویان استکبار ستیز بزنیم.

بزرگ طایفه میربلوچ زهی ر شهرستان زاهدان: گوش به فرمان ولایت فقیه هستیم
خدابخش میر بلوچ زهی نیز در این خصوص به خبرنگار زاهدانه گفت: روز قدس همه مسلمانان وظیفه داریم به خیابن ها بیاییم و انزجار و نفرت خود را نسبت به آمریکایی که ناقص حقوق بشر است نشان دهیم.
وی افزود: حضور همه مردم اعم از شیعه و سنی در راهپیمایی روز قدس نشان از اتحاد و همدلی آنان است لذا در این زمینه گوش به فرمان ولایت فقیه هستیم تا آمریکا را به زانو در آوریم.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۶۰۷۵
مرجع : پایگاه خبری زاهدانه


ارسال