جمعه ۲۸ تير ۱۳۹۸ ,19 July 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۰ تير ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۲۵
طی بیانیه ای توسط علماء اهل سنت سیستان و بلوچستان اعلام شد؛
سریال حمایت از فلسطین با حضور اهل سنت درروز قدس ادامه دارد/ تجدید بیعت با امام راحل و رهبری به علاوه حمایت از مظلوم علل اصلی راهپیمایی روز قدس
 
به منظور لبیک مجدد با آرمان های امام راحل و رهبری معظم و همچنین وجوب دفاع از مظلوم و مقابله با رژیم ظالم و غاصب صهیونیستی در راهپیمایی روز قدس شرکت می نماییم.
به گزارش عصر هامون به نقل از پایگاه خبری، تحلیلی سنت نیوز؛ همه ساله ملت شریف ایران آخرین جمعه  ماه مبارک رمضان را به فرمان امام راحل، خمینی کبیر(رض) به قیام و راهپیمایی برای احقاق حق ملت مظلوم فلسطین بر می خیزند.
امسال نیز با نزدیک شدن به روز قدس علماء و روحانیون تسنن نیز به مثل توده اقشار غیور کشور عزیزمان ایران در بیانیه ای ملت شریف ایران و جامعه اهل سنت را به لبیک مجدد به فرمان امام و اطاعت دستور رهبری مبنی بر حضور در راهپیمایی روز قدس فرا خواندند.
متن بیانیه به شرح ذیل می باشد:
بسم الله الرحمن الرحیم
سال هاست که دست نکبت بار صهیونیزم بر سر اولین قبله مسلمین سایه افکنده و حقوق ملت شریف فلسطین را پایمال می گرداند.
کشتار و غارت اموال مسلمین مضافا بر حرمت شکنی های گسترده بر علیه امت اسلام از جمله کوچکترین جنایات رژیم مستبد صهیونیستی و وابسطه اسرائیل است که با حمایت های بزرگترین مدعی حقوق بشر یعنی ایالات متحده آمریکا توام است.
اما با این همه مردم مظلوم فلسطین با وجود تمام فشارها و مصائب گوناگون ناشی از حضور صهیونیست ها در خانه هایشان سال هاست استقامت نموده و به مانندی سدی محکم جلوی پیش روی جبهه منحرف اسرائیلی، آمریکایی را در منطقه گرفته است.
ملت شریف ایران به عنوان یکی از اولین حامیان قدس عزیز و ملت مظلوم فلسطین سالهاست که به فرمان امام خود لبیک گفته و می گوید و به همین جهت همه ساله در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که به روز قدس مشهور گردیده است به خیابان ها ریخته و فریاد مرگبار خود را بر سر اسرائیل و سائر زور گویان عالم خصوصا آمریکای جهانخوار می کشد.
ما علماء و روحانیون اهل سنت نیز به جهت وظیفه، اعلام بیعت مجدد با آرمان های امام راحل و پیروی از منویات رهبری معظم انقلاب، ملت شریف ایران و جامعه اهل سنت را برای حضور گسترده و پرشکوه در روز قدس دعوت می نماییم.
باشد که خداوند متعال سایه اسلام ناب محمدی را بر سر جهانیان بگستراند و ما را از شر اشرار، منافقین و کفار مصون و محفوظ بدارد.
۹ تیر ۱۳۹۵
 
مولوی عبد الحمید اسماعیل زهی
مولوی نذیر احمد سلامی
مولوی عبدالمجید شه بخش
مولوی عبدالغنی بارانی
مولوی عبد الرحیم رئیسی
مولوی محمد اسفند فر
مولوی عبدالخبیر صمدانی فر
مولوی خلیلی ارجمندی
مولوی عبد المالک رحیمی
مولوی یعقوب حسین بر
مولوی موسی حسین بر
مولوی عبدالستار حسین زهی
مولوی محمود کردی
مولوی گلزار شهنوازی
مولوی حافظ محمد علی شهنوازی
مولوی عثمان قلندرزهی
مولوی عبدالخالق مراد زهی
مولوی عبد الرحمن عارفی
مولوی سید محمد درتکیده
مولوی عبد الرحمن ترنج زر
مولوی عبد الوهاب حسین بر
مولوی عبد الکریم ذوقی پاک
مولوی الله بخش قاضی زاده
مولوی یوسف گرگیچی
مولوی سید علی قریشی
مولوی دوست محمد درواخ
 
 
 
 
 
انتهای خبر /
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۶۰۷۷
مرجع : سنت نیوز


ارسال