پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ,13 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
مردم شهرستان زهک امروز مسیر های راهپیمایی را به شوق حضوری همه ساله پیمودند تا ثابت کنند اگر روزگار بگذرد روز قدس تکرار می شود اما تکراری نمی شود.
به گزارش عصرهامون و به نقل از سفیر شرق از اولین ساعت شروع راهپیمایی روز قدس چیزی نمی گذردو ثانیه به ثانیه بر این حضور اضافه می شود.
حجت الاسلام حسن خدری؛امام جمعه شهرستان زهک در ابتدای شروع راهپیمایی روز قدس گفت:حضور مردم شهرستان زهک مثال زدنی است و این حضور یعنی دشمن خیال پوچی به سرش نزند چرا که امروز روحیه ی اسلام خواهی در جهان رو به گسترش است.
وی افزود:از ویژگی های مهم حکومت اسلامی این است که شالوده اش بر حضور مردم پی ریزی می شود , زیرا در تفکر اسلامی پذیرفتن حق جزء معیارهای  اصلی است.در اسلام نیز انسانها صرف نظر از رنگ و نژاد از حرمت و احترام فوق العاده ای برخوردارند بطوریکه کشتن یک انسان بی گناه به منزله کشتن همه مردم دنیا تلقی می شود.
وی گفت:روز قدس هیچگاه از ذهن مردم پاک نمی شود و به برکت ماه مبارک رمضان این روز هر سال با شکوه تر برگزار می شود.
مولوی دوست محمد درواخ امام جمعه اهل سنت زهک هم با حضور در راهپیمایی گفت:عدالت خواهی اسلام زبانزد جهانیان است و روز قدس با این حضور پرشور،نماد همدلی و همزبانی است.
وی افزود: مهم ترین نقطه ضعف دشمن عدم شناخت درست از اسلام است.مردم زهک باحضور پرشور خود در راهپیمایی روز قدس نشان دادند که تربیت یافتگان مکتب امام خمینی(ره)، میراث دار اصلی دستاوردهای اسلام ناب محمدی(ص) و انقلاب اسلامی هستند و برخلاف توهم دشمن همچنان مدافع اصلی مظلومین و رنج دیدگان می باشند.
جمشید درخشانی نسب،فرماندار زهک نیز با شروع راهپیمایی روز قدس؛ضمن تشکر از حضور پر رنگ آحاد مردم ,حضور اقشار مختلف مردم زهک در راهپیمایی روز جهانی قدس را نشانه ی بیداری اسلام دانست و گفت:مردم زهک امروز با حضور پر رنگ خود شعار آزادی اسلام و مسلمین را سر دادند و حضور مردم همیشه در صحنه شهرستان زهک باعث افتخار است.
وی گفت:اسلام دین حق و راستی است و اگر امروز ما شاهد راهپیمایی با شکوه روز جهانی قدس در جای جای ایران هستیم به این دلیل است که حقانیت اسلام بر همگان آشکار شده است.
وی افزود: همه ساله مقارن با روز قدس شاهد حضور یکپارچه مردم در این راهپیمایی دشمن شکن هستیم و این حضور مهر تاییدی برولایت مداری مردم دارالولایه ی سیستان است.
رخشانی شعارهای مردم در راهپیمایی روز قدس را واقعیت عینی دانست و گفت:سر دادن شعارهای روز جهانی قدس باعث می شود تا دشمنان اسلام و صهیونیست واقعیت اسلام را درک کنند.
انتهای پیام 314
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۶۱۲۴
مرجع : سفیر شرق


ارسال