پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ,15 November 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۹
پس از حادثه اخیر جکیگور صورت گرفت؛
تازه شدن اختلافات گروهک های تروریستی جیش العدل و جیش النصر
 
پس از درگیری مسلحانه میان گشتی های ناجا و شهادت 4 نفر از پرسنل مرزبانی در مرز جکیگور که مانع ورود تروریستها به داخل خاک کشور شدند نزاع میان گروهک های تروریستی برای تصاحب این جنایت بالاگرفت.
به گزارش خبرنگار عصرهامون، صبح روز عید فطر بود که جان برکفان و مدافعان حریم مرزهای جنوب شرق در درگیری با گروهک های تروریستی مانع ورود آنان به خاک میهن اسلامی شدند و در این حادثه 4شهید هدیه به امنیت استان شد، افتخاری که همیشه مانع جولان دادن گروهک های تروریستی  در منطقه شده است.
 
حالا زمان زیادی از این حادثه نگذشت که گروهک های تروریستی مورد حمایت کشورهای مرتجع منطقه ای و صهیونیزم برای دم تکان دادن به اربابانشان دست بکار شدند و فتیله چراغ سوخته توهماتشان را در شبکه های اجتماعی بالا کشیدند تا شاید این جنایت را در روز عید فطر به نام خود تمام کنند؛ اتفاقی که بارها در میان این دوگروهک  برای تصاحب این شرارت ها مسبوق به سابقه است.
 
بیم این قضیه میان جیش العدل و جیش النصر تاجایی شدت گرفت تا هرکدام برای این اتقاق بیانیه ای صادر کنند تا شاید بتواند این جنایت غیر انسانی را در کارنامه سیاه خود ثبت کنند.
 
مصادره جنایت های تروریستی در حوادث مختلف میان این دو گروهک به یک رویه بدل شده است اما این مصادره در پشت پرده اختلاف عمیق میان این دو گروهک تروریستی نهفته است، پس از قتل عبدالرئوف (موسس جیش النصر) توسط سرکرده جیش العدل، این گروهک تلاش کرد که یکه تاز اقدامات تروریستی بشود تا هم به نوعی خانواده عبدالمالک ریگی را برای همیشه حذف کند و هم دلارهای نفتی شیوخ وهابی را به نفع خود مصادره کند.
در هر حال بقایای گروهک مالک ریگی که این روزها چند شقه شده اند، بعد از ضربات سنگین از نیروهای نظامی و امنیتی ایران مجبور هستند برای آنکه جیر و مواجب آنها از سوی کشورهای مرتجع منطقه ای قطع نشود برای تصاحب جنایت های منطقه هیاهو راه بیاندازند و دمی تکان دهند.
 
علی ای حال این اولین بار نبود که تروریست ها برای تصاحب یک جنایت دست به نزاع می زنند و یکدیگر را متهم به دروغ گویی می کنند در هر حال و با توجه به سبقه درگیری میان این دو گروهک تروریستی بیش بینی میشود اختلافات میان آنها بیشتر و تسویه حسابهای بین جیش العدل و جیش النصر مجددا آغاز شود.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۶۲۶۸


ارسال