سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ ,19 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
مدیر آموزش و پرورش شهرستان میرجاوه از توزیع بیش از 50 بسته حمایتی بین خانواده های نیازمند شهرستان یرجاوه با همکاری جمعیت دانشجویی امام علی(ع) خبر داد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون،حسینعلی دهباشی در گفت وگو با خبرنگار لادیز اظهار کرد:  جمعیت دانشجویی امام علی(ع) با همکاری اداره آموزش و پرورش شهرستان میرجاوه اقدام به توزیع سبد حمایتی بین خانواده های محروم و نیازمند شهرستان میرجاوه کردند.

وی افزود: این اقدام با توجه به رسالت فرهنگی آموزش و پرورش و با هدف ترویج فرهنگ انفاق واحد مشارکت آموزش و پرورش  میرجاوه با تعامل جمعیت خیراندیش امام  علی علیه السلام در مناطق حاشیه نشین شهرستان میرجاوه انجام گرفت و بسته های حمایتی به ارزش 100 میلیون ریال در بین بیش از 50 خانواده نیازمند توزیع شد.

وی ضمن قدردانی از جمعیت دانشجویی امام علی (ع)، خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش شهرستان میرجاوه آماده همکاری با گروه های جهادی و تمام کانون ها و مجامع خیراندیشی است که در جهت رفع محرومیت و کمک به مستمندان قدم بر می دارند تا با همکاری هم گامی هرچند کوتاه در جهت کمک به مستمندان و فقرزدایی در شهرستان میرجاوه برداریم.

وی خاطر نشان کرد: ترویج ارزش‌های دینی و انسان دوستانه و خدمت ‌رسانی با تاسی از امیرالمومنین علی‌(ع) و کمک به همنوع و نیازمندان و همدردی با اقشار ضعیف جامعه به لحاظ درآمد از جمله اهداف اجرای این طرح به شمار می ‌رود.

 

 

 


انتهای پیام /

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۶۲۷۷
مرجع : پایگاه خبری لادیز


ارسال