پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ ,9 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ تير ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۸
معضل تیرهای برق وسط خیابان/ مشکلی که تهدیدی برای جان مردم دلگان است
 
وجود تیرهای چراغ برق در وسط خیابان های دلگان تبدیل به معضل و تهددی برای مردم این شهر شده است.
به گزارش عصرهامون به نقل از به گزارش دلگان پرس، وجود تیرهای چراغ برق در وسط خیابانهای شهر دلگان علاوه بر ایجاد مشکلات جانی و مالی حاصل از تصادفات رانندگی برای شهروندان، نما و جلوه نازیبایی نیز به خیابانها ومعابر این شهر کویری بخشیده است.
این تیرهای برق را می توان در خیابانهای جهاد شمالی، خیابان بهداری و بولوار ورودی شهر دلگان مشاهده کرد. شهروندان دلگانی در گفتگو با خبرنگار ما از این وضعیت اظهار گلایه مندی کرده و خواستار رفع این معضل توسط شهرداری و اداره برق دلگان شدند.

حسین بامری ساکن خیابان جهاد شمالی دلگان در این خصوص به خبرنگار دلگان پرس گفت: این تیرهای برق در وسط خیابان رها شده است و برای رانندگان وسایل نقلیه بستری برای به وجود آمدن تصادف با این تیرهای برق مزاحم را ایجاد کرده است.
وی با بیان اینکه تاکنون نسبت به رفع این معضل اقدامی نشده است افزود: مسئولان اداره برق و شهرداری دلگان تا قبل از اینکه حادثه ای برای عابرین و یا رانندگان بوجود بیایید نسبت به برداشتن تیرهای برق از وسط معابر اقدام کنند.
این شهروند دلگانی تصریح کرد: تابحال چندین بار این موضوع و معضل را به اطلاع مسئولان اداره برق و شهرداری دلگان رسانده ایم ولی اقدامی صورت نگرفته است.

نادر بامری یکی دیگر ازز شهروندان دلگان با بیان اینکه بیش از یکسال از ساخت بعضی از خیابانهای این شهر می گذرد اظهار کرد: اما تاکنون هیچ گونه اقدامی در جهت برداشته شدن این تیرهای برق مزاحمانجام نشده است.
وی افزود: برداشتن این تیرهای برق هزینه بلایی برای اداره برق و شهرداری ندارد ولی در صورت رخ دادن تصادف وسایل نقلیه می تواند خسارات غیر قابل جبرانی را برای مردم به همراه داشته باشد.

وی تصریح کرد: اگر فرد ناآشنایی در شب به این خیابانها عبور کند، قطعا با مشکلاتی مواجه خواهد شد، خیابانهایی که از روشنایی هم برخوردار نیستند.
این شهروند دلگانی خاطر نشان کرد: باید اداره برق و شهرداری قبل از گذاشتن تیرهای برق و ساخت خیابان هماهنگی ها را با هم انجام می دانند که این مشکل برای مردم رخ ندهد.

 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۶۵۵۹
مرجع : دلگان پرس


ارسال