دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ ,28 May 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۳
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان:
استخدام در سازمان تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان/ مهلت ثبت نام تا 3 مرداد ماه است
 
مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان گفت: 15 نفر در تعزیرات در قالب کارشناس حوزه مالی، فناوری اطلاعات و 13 نفر کارشناس حقوقی استخدام می شوند.
به گزارش سرویس حقوقی و قضایی عصرهامون، سید مرتضی مدنی فدکی استان از برگزاری آزمون جذب نیرو در سازمان تعزیرات حکومتی خبر داد و اظهار داشت: سومین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور نوزدهم شهریور سال جاری در حالی برگزار می شود که داوطلبین واجد شرایط صرفاً در بازه زمانی 28 تیر لغایت 3 مرداد امکان ثبت نام از طریق سایت سنجش را دارند.
وی ادامه داد: در استان سیستان و بلوچستان نیز اداره کل تعزیرات حکومتی 15 نفر نیرو از طریق این آزمون جذب خواهد نمود که یک نفر در حوزه امور مالی ، یک نفر کارشناس فناوری اطلاعات و 13 نفر کارشناس حقوقی می باشد که کارشناسان حقوقی در شهرهای زاهدان ،نیکشهر، زهک، هیرمند، کنارک، دلگان، سیب و سوران، مهرستان، سرباز، فنوج، قصرقند و نیمروز بکارگیری خواهند شد.
مدنی فدکی افزود: اداره کل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان در حال حاضر علاوه بر مرکز استان فقط در 5 شهرستان ایرانشهر ، خاش ، چابهار ، زابل و سراوان اداره فعال دارد و پرونده ها در سایر شهرستان ها به صورت شعبه سیار مورد رسیدگی قرار می گیرد.
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تصریح کرد: بخشی از کمبود نیروی این اداره کل از طریق این آزمون بر طرف خواهد شد که با توجه به وسعت استان و تعداد بالای ورودی پرونده همچنان با کمبود نیرو مواجه خواهیم بود.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۶۵۸۸


ارسال