پنجشنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ,26 April 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۳
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان عنوان کرد:
خدمت‌رسانی بیش از 60 پزشک در بیمارستان صحرایی قصرقند/ اعزام 7 اکیپ خدمات درمانی رایگان سپاه به مناطق آسیب دیده سیستان
 
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با افتتاح بیمارستان صحرایی در قصرقند و با توجه به شرایط بجرانی منطقه سیستان 7 اکیپ سیار توسط سپاه استان با مجموع 35 پزشک برای خدمت رسانی به مردم عازم شمال استان شدند.
به گزارش عصرهامون، سردار حسین معروفی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با اشاره به برپایی بیمارستان صحرایی در منطقه جنوب سیستان و بلوچستان گفت:سی و یکمین بیمارستان صحرایی سپاه مزین به نام شهید  "دکتر احمد آتش دست" و به همت بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان در راستای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به مردم محروم جنوب سیستان و بلوچستان از روز گذشته فعالیت خود را در شهرستان قصرقند آغاز کرد.

وی افزود: در این بیمارستان که به مدت 5 روز خدمات درمانی رایگان ارائه می کند 66 نفر شامل پزشک عمومی، متخصص و دندانپزشک به همراه کادر بهداشت و درمان و پشتیبانی انواع خدمات درمانی به صورت کاملا رایگان به بیماران نیازمند ارائه می شود.

سردار معروفی بیان داشت: بیشترین پزشکان این بیمارستان صحرایی از استانهای تهران، کرمانشاه و یزد هستند که خدمت به محرومین را در اوج تابستان انتخاب کردند.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان ادامه داد:  با توجه به وجود ریزگردها در منطقه سیستان هم زمان با افتتاح بیمارستان صحرایی قصرقند 7 اکیپ سیار توسط سپاه استان با مجموع 35 پزشک فعالیت خود را در این منطقه و در راستای خدمت رسانی به مردم آغاز کردند.


انتهای پیام // 7250
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۶۷۲۲


ارسال