دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ ,13 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۴
مسئول کمیته پاورلیفتینگ سیستان و بلوچستان:
اولین دوره مسابقات قهرمانی پاورلیفتینگ جنوب شرق کشور در سیستان و بلوچستان
 
مسئول کمیته پاورلیفتینگ سیستان و بلوچستان از برگزاری اولین دوره مسابقات قهرمانی رشته ددلیفت بدون تجهیزات جنوب شرق کشور در این استان خبر داد.
به گزارش عصرهامون به نقل از  دلگان پرس، ابراهیم پرویز پور مسئول کمیته پاورلیفتینگ هئیت بدنسازی استان سیستان و بلوچستان در گفتگو با خبرنگار ما از برگزاری اولین دوره مسابقات قهرمانی پاورلیفتینگ جنوبشرق کشور در این استان خبر داد و اظهار کرد: این مسابقات روزهای چهارم و پنجم شهرویرماه در سیستان و بلوچستان برگزار می شود.
وی با بیان اینکه این مسابقات در رشته ددلیفت بدون تجهیزات برگزار می شود افزود: مسابقات پاور لیفتینگ در قسمت بزرگسالان در 8 وزن و در نوجوانان و جوانان در 9 وزن برگزار خواهد شد.
 مسئول کمیته پاورلیفتینگ هئیت بدنسازی سیستان و بلوچستان با اشاره به آمادگی تیم های خراسان جنوبی، کرمان و سیستان و بلوچستان جهت شرکت در این مسابقات اعلام آمادگی کرده اند تصریح کرد: ما منتظر اعلام آمادگی کمیته های بدنسازی استانهای کرمان و اصفهان جهت حضور در این مسابقات هستیم.
 ابراهیم پرویز پور اضافه کرد: مسابقات قهرمانی پاورلیفتینگ جنوبدشرق کشور با همکاری هئیت بدنسازی سیستان و بلوچستان اداره ورزش و جوانان و بسیج ورزشکاران این استان برگزار می شود.
وی خاطر نشان کرد: به تیم ها و نفرات شرکت کننده در مسابقات قهرمانی پاورلیفتینگ جنوب شرق لوج قهرمانی، جام این مسابقات و جوایزی از طرف برگزار کنندگان این مسابقات اجرا می شود.
انتهای پیام/8306
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۶۷۴۰
مرجع : دلگان پرس


ارسال