پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ,2 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
امدادگران جمعیت هلال احمر ایرانشهر با حماسی آفرینی شب گذشته اعضای پنج نفره یک خانواده را از طغیان رودخانه خروشان نجات دادند.
به گزارش عصرهامون،  خان محمد بامری در گفت و گو با پهره اظهار کرد: شب گذشته در پی ادامه فعالیت سامانه بارشی مونسون خودروی پژوی یک خانواده پنج نفره در سیلاب رودخانه نوکجوب ایرانشهر گرفتار شد.
وی گفت: با توجه به طغیان بیش از حد رودخانه متأسفانه علی رغم حضور بیش از 5 هزار نفری اهالی منطقه در محل حادثه ؛ امکان خروج خودرو از سیلاب میسر نبود که بلافاصله تیم های امدادگر جمعیت هلال احمر ایرانشهر در محل بروز حادثه حاضر و عملیات امدادی خود را آغاز کردند.
 

رئیس جمعیت هلال احمر ایرانشهر با اشاره به نظارت مستقیم فرماندار و حضور سایر مسئولین اجرایی در منطقه گفت: طی عملیاتی که امدادگران ایثارگر هلال احمر از ساعت19:30 تا 22:30انجام دادند سرانجام خوشبختانه سرنشینان وحشت زده این حادثه به سلامت از رودخانه به بیرون کشیده شدند.
 

وی از سلامت کامل سرنشینان خودروی مذکور گفت و تصریح کرد: در حال حاضر در حال ارزیابی سایر مناطق آب گرفته سطح شهرستان هستیم که با توجه به میزان 24 میلی متری بارندگی در بخش بزمان احتمال تخریب خانه های کپری دور از تصور نیست.
گفتنی است  بارندگی شب گذشته در ایرانشهر علاوه بر قطعی سه ساعته برق در سطح شهرستان؛ خسارتهایی را نیز به نخل های خرما وارد آورده است.
 

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۶۷۹۲
مرجع : پهره


ارسال