چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ ,13 November 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۳
خلاقیت، سرزمین دست ساز ها
 
به گزارش عصرهامون به نقل از همه با هم، ساخت کارهای دست ساز ، هنرهای دستی و خود ساخته یک محرک بزرگ برای تقویت هرچه بیشتر و بالابردن پویایی مغز و فکر انسان است و این موضوع در کودکان و دانش آموزش بیش از همه تاثیر گذار است.
ساخت انواع کاردستی به تقویت حواس پنج گانه کمک شایانی دارد، زیراحواس تنها وسیله ارتباطی مستقیم انسان با عالم خارج می باشد اهمیت و ارزش حواس و همچنین نقش محرک هایی مانند کارهای دستی که باعث ورزش و تحریک حواس ما می شود را نمی توان منکر شد .
امروزه واژه کارآفرینی را زیاد میشنویم و همه به دنبال ایده میگردند اما نمیدانند چه ؟ جالب است بدانید ، مردان بزرگی که امروز سکان هدایت بزرگترین برندهای تولیدی جهان را دارند همان کودکانی هستند که در دوران کودکی و دانش آموختگی قبل از هر چیز آچاردست گرفتن را فرا گرفتند و اینگونه رشد ذهنی آنان افزون تر و شکوفایی استعداد های آنان زودتر ، سریعتر و قوی تر از دیگران بود .
ببین | بیاموز | بساز ! شعاری قوی برای یک وبسایت هنرهای دستی به نام سرزمین دست ساخته ها است ! این شعار آنچیزی است که آنها از واژه جهانی DIY که سرواژه های Do It Yourself است.
هدف اصلی مدیر سایت سرزمین دست ساخته ها یا Diys از تاسیس این وب سایت کمک به بهتر آموختن و برداشتن قدمی حتی کوچک در تقویت و شکوفایی استعدادهای گوناگون همه افراد جامعه بویژه کودکان و دانش آموزان است .
با اینکه تمرکز اصلی سایت بر روی کاردستی و وسایل دست ساز می باشد ولی سرزمین کوچک دست ساز ها شامل بخش های گوناگون و متنوع مانند : دکوراسیون ، تزیین و سفره آرایی ، آشپزی ، کارگاه ساخت زیورآلات ، کارگاه آموزش بافتنی و بافندگی ، کارگاه خیاطی ، کارگاه برق و الکترونیک و غیره می باشد.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۶۹۹۷
مرجع : همه با هم


ارسال