دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ ,25 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۰۹
شخصیت والای کریمه اهل بیت بهترین الگوی تربیتی دختران جامعه است
 
مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان میرجاوه گفت:شخصیت والای کریمه اهل بیت بهترین الگوی تربیتی دختران جامعه است.
به گزارش سرویس مذهبی  عصرهامون، مریم بلوچی در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: حضرت معصومه(س) به واسطه خصوصیات اخلاقی ویژه و بی‌نظیر و علم سرشار، نزد اهل‌بیت(ع) از عظمت بالایی برخوردار بودند ودر عین پاکی و تقوا، نمونه‌ای کامل ازعصمت ، عفاف و حجاب در جامعه به شمار می رفتند.

وی افزود: حضرت معصومه(س) برای دفاع از ولایت،سختی راه را به جان خریدند وبرای زیارت برادر بزرگوارشان به شرق ایران سفر کردند که این موضوع نشانگر و تلاش و دفاع از حریم ولایت و امامت است.

وی خاطرنشان کرد: حضرت معصومه دارای خصوصیات اخلاقی ویژه و بی‌نظیر و تفسیری از معصومیت و تبعیت از ولایت بودند و دختران جامعه باید تا این بانوی بزرگوار را الگوی خود قرار دهند و از حضرت معصومه(س) به عنوان دختر نمونه اسلام، الگو پذیری داشته و با الگو پذیری از شخصیت والای کریمه اهل بیت مظهر عفاف، تقوا و حیا باشند.

مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان میرجاوه تاکید کرد: فرهنگ خودباوری، حیا و حجاب در میان دختران با الگو قرار دادن کریمه اهل بیت تقویت و بهینه می شود و درک ابعاد وجودی حضرت معصومه(س)این مهم را آسان می کند.

وی ضمن تشریح برنامه های دهه کرامت بسیج جامعه زنان، تصریح کرد:از یکم ذیقعده سالروز تولد حضرت معصومه (س) تا یازدهم ذیقعده ولادت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) به عنوان دهه کرامت نام نهاده شده است و برگزاری جشن میلاد کریمه اهل بیت(ع)، کارگاه مهارت های زندگی دختران جوان، همایش مادران پرچم دار جنگ نرم، ختم سوره یاسین و برگزاری نشست هیئت منتظران موعود از جمله برنامه های بسیج جامعه زنان در دهه کرامت در شهرستان میرجاوه است.
انتهای پیام/4947

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۷۰۰۷


ارسال