شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ ,4 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
امام جمعه ایرانشهر گفت: عدم موفقیت دولت در برخورد با مفاسد اقتصادی و سایر سیاست ها از جمله مبارزه با قاچاق؛ صنایع کوچک را به تعطیلی کشاند.
به گزارش پهره به نقل از پهره؛ حجت الاسلام سید شجاع الدین ابطحی در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن ابراز تأسف از سخنان سخنگوی دولت که با تمجید از صفدر حسینی؛ وی را جزئی از ذخایر نظام معرفی کرد افزود: ملت در برخورد با مفاسد اقتصادی دلشان را به چه کسانی خوش کرده اند.
وی گفت: متأسفانه بیش از 60 درصد از صنایع کوچک و بنگاه های زود بازده کشور به واسطه وضعیت اسفبار اقتصاد کشور و سیاست های ناموفق دولت به تعطیلی کشیده شده است.
خطیب جمعه ایرانشهر عدم اجرای فرامین رهبری مبنی به آتش کشیدن محموله های قاچاق میلیاردی را نیز نکوهش کرد و بیان داشت: مسئولین پاسخ دهند که چرا تا به امروز علی رغم تأکیدات مستمر رهبری این فرمان ولایت را عملی نکرده اند.
وی تصریح کرد: علت این که وضع اقتصاد کشور خوب نمی شود؛ وجود چنین افرادی نابکار در بین مسئولین است.
حجت الاسلام ابطحی فرآیند ناموفق برجام را اصرار بیش از حد آقایان مبنی بر اعتماد به آمریکا عنوان کرد و ادامه داد: برخی از مسئولین حالا بعد از تکرارهای مکرر رهبری تازه به عدم اعتماد به آمریکا پی برده اند؛ این در حالی است که پیش از این باور داشتند که با امضای برجام همه تحریم ها لغو خواهد شد که نشد.
انتهای پیام/ 3339
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۷۰۲۷
مرجع : پهره


ارسال