شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰ ,22 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۱
رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان:
پایان سرقت های سریالی شبانه6خلافکار در زاهدان/ سارقان در 30مین سرقت دستگیر شدند
 
یک باند سارقان حرفه‌ای که در سطح شهرستان‌ زاهدان اقدام به سرقت از منازل می‌کردند از سوی ماموران پلیس آگاهی دستگیر و به 30 فقره سرقت اعتراف کردند.
به گزارش سرویس اجتمای عصرهامون به نقل از زاهدانه، ابراهیم ملاشاهی در خصوص جزئیات این خبر گفت: در پی گزارش سرقت‌های سریالی شبانه از منازل در سطح شهر زاهدان موضوع به صورت ویژه در دستور کار تیمی از ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
وی با اشاره به دستگیری غافلگیرانه یک متهم افزود: ماموران با انجام اقدامات تخصصی، بررسی افراد سابقه‌دار و پایش‌های فنی از دخالت یک متهم حرفه‌ای در این سرقت‎ها مطلع شده که این امر منجر به دستگیری وی درعملیات شد.
این مقام انتظامی با اشاره به سابقه کیفری متهم ادامه داد: این متهم در تحقیقات تخصصی پلیس و مواجهه با مستندات جمع آوری شده کارآگاهان، به 30 فقره سرقت منزل با همکاری چهار متهم دیگر اعتراف کرد.
ملاشاهی بیان کرد: کارآگاهان پلیس در ادامه رسیدگی به این پرونده پس از شناسایی محل اختفای سایر اعضای این باند حرفه‌ای، هر چهار متهم را نیز در عملیاتی هماهنگ در زاهدان دستگیر کردند.
رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان در پایان خاطر نشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۷۱۵۳
مرجع : پایگاه خبری زاهدانه


ارسال