سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ,11 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۱
امام جمعه شهرستان زابل:
احیا کارخانه های صنایع کوچک و تبدیلی گامی مثبت در جهت تقویت اقتصاد مقاومتی است.
 
امام جمعه شهرستان زابل ضمن تاکید بر موضوع اقتصاد مقاومتی،احیا کارخانه های صنایع کوچک و تبدیلی را فرصتی مناسب در جهت پایداری و تقویت اقتصاد مقاومتی دانست.
به گزارش عصرهامون و به نقل از سفیر شرق حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر کیخا امام جمعه شهرستان زابل در خطبه های نماز جمعه با اشاره به شیوه های کمی و کیفی در حمایت از تولیدات داخلی گفت:در حال حاضر احیا و بازسازی کارخانه های صنایع تبدیلی زمینه ی حمایت بیشتر از تولیدات داخلی را فراهم می سازد.
وی ضمن تاکید بر تقویت اقتصاد منطقه ی سیستان خاطر نشان کرد:مسئولین با کشف و شناسایی ظرفیت های سیستان امکان تصویب منطقه ی آزاد تجاری سیستان را فراهم کنند.
امام جمعه شهرستان زابل همچنین گفت:این منطقه نیازمند نگاه ویژه ی مسئولین است چرا که در طی چند سال متوالی گرفتار محرومیت های ناخواسته ای چون خشکسالی شده است.
حجت الاسلام و المسلمین کیخا به نیاز کشورهای همجوار با استان به کالای داخلی ایرانی اشاره کرد و گفت:منطقه ی سیستان پتانسیل این را دارد تا نیاز کشورهای همجوار مانند افغانستان را در تامین کالای داخلی و ایرانی برآورده کند.
وی به نقش جوانان اشاره کرد و افزود:جوانان سرمایه های انسانی هستند و باید با استفاده از اراده و همت بلند خود نیازهای منطقه ی سیستان را مطالبه کنند.

انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۷۲۱۶
مرجع : سفیر شرق


ارسال