جمعه ۱۳ تير ۱۳۹۹ ,3 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
فرماندار زاهدان با بیان اینکه تمام خدمات شهری تنها باید در محدوده خود شهر انجام شود، گفت: شهرداری هیچ وظیفه ای در خصوص ارائه خدمات به حاشیه شهر ندارد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از زاهدانه، مجتبی خانجانی در جلسه ای که با اعضای شورای شهر زاهدان داشت در خصوص محوریت ساماندهی حاشیه شهر زاهدان اظهار کرد: باید با بهره گیری از توان مردم و ظرفیت موجود در دستگاه ها و نهادهای مرتبط وضعیت حاشیه شهر را سامان داد و منتظر تخصیص اعتبار و برنامه از سوی دولت در این راستا نباشیم چرا که دولت با مشکلات اعتباری مواجه است.

شهرداری هیچ وظیفه ای در خصوص ارائه خدمات به حاشیه شهر ندارد
وی با بیان اینکه تمام خدمات شهری تنها باید در محدوده خود شهر انجام شود، افزود: شهرداری هیچگونه وظیفه ای در خصوص ارائه خدمات به حاشیه شهر ندارد اما مدیران و مسئولان برای رفاه و آسایش مردم این کار را در دست گرفته و اقدام به اجرای پروژه و طرح های مختلف می کنند لذا این مهم درحالی رخ داده که ارائه این خدمات توسط دستگاه ها به نوعی خلاف قانون است و به زودی دستگاه های نظارتی هر کدام از مسئولان را احضار و بازخواست خواهد کرد.

36درصد از وسعت زاهدان سهم حاشیه نشینان
وی با بیان اینکه 36درصد از وسعت کل زاهدان به حاشیه نشینان اختصاص یافته است، گفت: آمادگی این را دارم که برای ارائه خدمات بهتر سه روز از هفته را در حاشیه شهر به ارائه خدمت بپردازم.
وی ادامه داد: ساماندهی حاشیه نشینی در زاهدان، تنها با مشارکت شوراها و مردم میسر است.
فرماندار زاهدان با بیان اینکه عزم دستگاه ها و مسئولان استانی بر سامان دادن و مدیریت حاشیه شهر است، افزود: برای مدیریت بهتر حاشیه نشینی هرکدام از اعضا شورای اسلامی شهر اقدام به بررسی موضوعی کرده و با ارائه آمار، مطالب و راهکارهای خود را پیشنهاد دهند تا بر اساس آن به اجرای برنامه بپردازیم.
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۷۲۳۰


ارسال