چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷ ,24 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
استاندار سیستان و بلوچستان ترجیح داد این بار خارج از مرکز استان فرمانداران را در منطقه ای ییلاقی در دامنه آتشفشانی تفتان گرد هم جمع کند.
به گزارش عصرهامون، طبق خبرهای قبلی تیم فرمانداران سیستان و بلوچستان در منطقه خوش آب و هوای ییلاقی دره گل تفتان گرد هم جمع شدند تا آخرین مسائل استان را بررسی کنند.
اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان ترجیح داد این بار در روستای گردشگری دره‌گل واقع در حاشیه کوه آتشفشان تفتان فرماندار را گرد هم جمع کند تا در کنار جلسات سیاسی از محیط ییلاقی این روستا هم بهره ببرند.
این نشست از یک جهت جالب بود و آن اینکه بالاخره استاندار تصمیم گرفت از سواحل گرم و آفتابی چابهار دل بکند و به دیگر مناطق استان سیستان و بلوچستان هم سری بزند.
با این تفاسیر باید سیستانی ها هم خوشحال باشند از اینکه این دورهمی ها از لحاظ بعد مسافت به سیستان نزدیک شده است و اگر مردمان این دیار خوش شانس باشند و دولت روحانی تک دوره ای نشود! شاید قرعه نشست بعدی سیاسیون استان به نام سیستان بیفتد، البته آن هم در هوای صاف و بدون گردوخاک و طوفان!
علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان نیز در حاشیه این نشست گفت: فرمانداران باید دانایی مردم را مبنای ارتباط و کار و خدمت خود قرار دهند زیرا همه چیز پول و اعتبار نیست.
وی افزود: خرج کردن شخصیت در ذات مدیران صادق، قاطع و شجاع نیست و زندگی کردن با مردم برترین قدرت است.
استاندار سیستان و بلوچستان کارهای انجام شده و در دست اقدام دولت در زمینه های مختلف را یادآور شد و گفت: این همایش ها باید خروجی مطلوبی داشته باشد و مصوبات نشست ها به مبنایی برای کار و عمل، حماسه سازی، تقویت وحدت و همگرایی و شفاف سازی و خودباوری ها تبدیل شود زیرا اراده و باور بر این است که مردم آگاه، محور وحدت و خدمت هستند.
وی بازنگری در شاخص های آماری و خدمت را متذکر شد و افزود: تولید آمار باید بر حسب واقعیت ها باشد و مسئولان از بزرگنمایی ها و تبلیغات بی اساس و غیرواقعی اجتناب کنند.
هاشمی با تاکید بر پایش آمارها اظهار داشت: فهم و دانش بودجه ای فرمانداران و کارشناسان در دولت باید بالا برود زیرا این امر به موفقیت آنان کمک می کند و جذابیتهای کار را ارتقا می بخشد.
استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: ناامنی موضوعی جدی است، باید توجه شود که امنیت با نگاه مردمی شکل گیرد زیرا ریشه امنیت در عشق مردم به دولت و عشق دولت به مردم و قانونگرایی و دور شدن از بی عدالتی و تبعیض است.
ایرنا نوشت: همایش فرمانداران شهرستان های استان با هدف تقویت همگرایی و وحدت رویه در کار و انجام اقدامات خوب پس از تصمیم گیری ها و هماهنگی برای اجرای طرحهای مختلف توسعه به میزبانی خاش و با همکاری و پشتیبانی فرمانداری، بخشداری نوک آباد، شرکت سیمان خاش، دهیاری های تمندان، کوشه و ناصرآباد و معتمدان منطقه و ساکنان حاشیه تفتان در اردوگاه فرهنگی و تفریحی دره گل برگزار شد.
 
 
 انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۷۲۶۷


ارسال