دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ,30 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۹
فرمانده سپاه سلمان استان:
ایمان به خدا، ولایت مداری و مردمی بودن سه مولفه اصلی موفقیت بسیج است/ وفاق ملی رمز ماندگاری انقلاب اسلامی
 
فرمانده سپاه سلمان گفت: سه مولفه ایمان به خدا، ولایت مداری و مردمی بودن بسیج سبب شده است که این نهاد مردمی همیشه موفق عمل کند.
به گزارش سرویس عصرهامون به نقل از خبرنیمروز، مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان نیمروز با حضور سردار معروفی فرمانده سپاه سلمان، فرماندهان سیستان، معتمدین و جمعی از مسئولان در مصلی این شهرستان برگزار شد.
فرمانده سپاه سلمان در آیین تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نیمروز اظهار داشت: امروز جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهدا و صبر خانواده معظم شهدا، در قوی ترین حالت ممکن در دهه های اخیر قرار دارد.
وی خاطر نشان کرد: سه مولفه ایمان به خدا، ولایت مداری و مردمی بودن بسیج سبب شده است که این نهاد مردمی همیشه موفق عمل کند.
سردار حسین معروفی تصریح کرد: جانشینان معصوم پیامبر به عنوان انسانهای کامل، یکی پس از دیگری از طرف خدای متعال به منصب امامت و راهنمایی مردم نصب شدند و با ارتباط محکمی که با خالق هستی داشتند، مقام جانشینی خدا را به ‌خوبی ارج نهادند و تا آنجا که مردم به آنها رجوع کردند، درصدد برآمدند تا جامعه اسلامی را به سوی حیات طیبه و سعادت جاویدان هدایت کنند.
وی اذعان داشت: در اندیشه اسلام ناب، مردم نقش بسیار پررنگی در برپایی حکومت اسلامی در عصر حضور پیشوای معصوم(ع) دارند.
فرمانده سپاه سلمان ابراز کرد: مبانی سعادت انسان براساس آموزه های دینی و قرآنی در سه سطح ایمان، عمل صالح و استقامت در ایمان و عمل است.
سردار معروفی شهدا را مولفه قدرت نرم کشور خواند و افزود: در شرایط حساس بین المللی وظیفه و رسالت ما در راستای ماندگاری انقلاب اسلامی استمرار حرکت اولیا و انبیای الهی است.
وی رمز ماندگاری انقلاب را وفاق ملی، هوشیاری، بصیرت، دشمن شناسی و امام شناسی دانست و تاکید کرد: بقا و استمرار این وحدت و همبستگی اجتماعی، در گرو حفظ الگوهایی است که موجب پیدایش آن شده است.
فرمانده سپاه سلمان با اشاره به اینکه اتحاد حول محور ولایت‌فقیه رمز پیروزی ۳۷ ساله ملت ایران بوده است گفت: انقلاب اسلامی ایران با وحدت و همدلی استمرار یافته است.
سردار معروفی از اعزام گروه های جهادی جهت ساخت مصلی شهرستان نیمروز خبر داد و افزود: روحیه جهادی یکی از افتخارات جوانان و بسیجیان است که به امر خدمت رسانی می پردازند.
فرمانده سپاه سلمان مبلغ 500 میلیون ریال برای ساخت مصلی جدید شهرستان نیمروز اهدا کرد.
مردم خطه سیستان مردمانی خونگرم هستند
فرمانده سابق ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان نیمروز تصریح کرد: با هدایت مدبرانه رهبر معظم انقلاب، امروز ایران کشوری آرام و امنیت آن در مقایسه با دیگر کشورهای منطقه و جهان مثال‌زدنی است.
سرهنگ محمدرضا نخعی تصریح کرد: سیستان جایگاه ویژه ای دارد به طوری که مقام معظم رهبری از آن به عنوان تنگه احد یاد کرده اند بنابراین منطقه سیستان دارای جایگاه فرهنگی بالایی است.
وی بابیان اینکه مردم خطه سیستان مردمانی خونگرم هستند، اضافه کرد: روحیه انقلابی گری و از خودگذشتگی ویژگی بارز مردم این منطقه است.
سپاه پیش برنده لکوموتیو اهداف انقلاب اسلامی است
فرمانده جدید ناحیه سپاه نیمروز با بیان اینکه سیستان با وجود تمام محرومیت ها و مشکلات همدلی مردم با نظام دارد و می طلبد تمامی دستگاهها و مردم در رفع محرومیت های این منطقه کمک کنند.
وی افزود: در شهرستان های زابل، زهک، هیرمند و هامون ظرفیت و پتانسیل نظیر آثار باستانی شهرسوخته، مجتمع بزرگ فرهنگی و پژوهشی چاه نیمه و مرز وجود دارد اما سهم مردم نیمروز دریاچه خشکیده است.
سرهنگ دوم پاسدار علی محبی تصریح کرد: بسیج و سپاه پیش برنده لکوموتیو اهداف انقلاب اسلامی است.
در این مراسم از زحمات سرهنگ دوم پاسدار محمدرضا نخعی تجلیل و طی حکمی سرهنگ دوم پاسدار علی محبی بعنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان نیمروز معرفی شد.
انتهای پیام/9717
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۷۵۷۶


ارسال