پنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ ,23 January 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
گروه جهادی خدیجه کبری (س) چاه کیچی شهرستان دلگان در برداشت و بسته بندی محصول خرما به یاری کشاورزان این منطقه شتافتند.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دلگان پرس، آرزو کرمشاهی مسئول گروه جهادی خدیجه کبری (س) چاه کیچی شهرستان دلگان در گفتگو با خبرنگار ما گفت: بسیجیان خواهر این گروه جهادی جهت کمک به بسته بندی محصول خرمای این شهرستان به یاری کشاورزان شتافتند.
وی با بیان اینکه در اردوهای جهادی خواهران اولویت کار فرهنگی و مبارزه با جنگ نرم دشمن است افزود: ولی به دلیل شرایط خاص و نیاز شدید در بسته بندی محصول خرمای ساکنین منطقه در کنار فعالیت های فرهنگی نگاه ویِژه‌ای به مباحث عمرانی و این قبیل امور است.
آرزو کرمشاهی اضافه کرد: این گروه متشکل از بانوان بسیجی منطقه در بسته بندی و برداشت محصول خرما به کشاورزانی نیازمندی که توانایی تامین هزینه کارگر برای بسته بندی این محصول را ندارند، کمک می کنند.
مسئول گروه جهادی خدیجه کبری (س) چاه کیچی شهرستان دلگان با اشاره به اینکه همه اعضا این گروه از خواهران بسیجی بومی منطقه هستند بیان کرد: این گروه جهادی فعالیت خود را از ابتدای امسال آغاز کرده است و تاکنون فعالیت های فرهنگی و عمرانی قابل توجهی داشته است.
وی اظهار کرد: اعضای گروه جهادی خواهران خدیجه کبری (س) چاه کیچی دلگان از قشرهای مختلف جامعه هستند که مهم ترین آنها دانشجویان و معلمان بسیجی هستند.
آرزو کرمشاهی با بیان اینکه مهمترین فعالیت‌های فرهنگی که در این اردوها بر آن تأکید می شود عبارتند مسابقات فرهنگی و برگزاری مناسبت های مذهبی، شناسایی ظرفیت ها و توانایی های ناشناخته در منطقه که در آینده می توانند مثمر ثمر باشند تصریح کرد: همچنین تشکیل حلقه‌های صالحین با حضور خواهران بسیجی و اقشار مختلف و بالأخص جوانان است.
مسئول گروه جهادی خدیجه کبری (س) چاه کیچی گفت: تمرین کار گروهی، خودسازی، خدمات‌رسانی به مستضعفین و محرومان، کادر سازی و تمرین مدیریت از مهم‌ترین اثرات حضور در این اردوهای جهادی است که الحمدالله تاکنون به خوبی انجام شده است.
وی با بیان اینکه گروه های جهادی نیاز به حمایت مسئولان دارند خاطر نشان کرد: اگر هرکدام از مسئولین دولتی با روحیه جهادی وارد عرصه خدمت رسانی به مردم و به ویژه محرومین و نیازمندان شوند قطعا وضعیت محرومیت ها به خصوص در منطقه ای مثل دلگان به این شکل نخواهد بود. 
انتهای پیام/8306
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۷۶۳۱
مرجع : دلگان پرس


ارسال