دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ ,6 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۷
فرماندار نیمروز خبر داد
افزایش 15 درصدی طرح 46 هزار هکتاری در نیمروز/ کارخانه آرد سیستان پایان سال 95 راه اندازی می شود
 
فرماندار نیمروز گفت: طرح انتقال آب با لوله به مزارع از مهم ترین پروژه های در دست اجراست و این طرح در نیمروز پیشرفت 15درصدی داشته است.
به گزارش سرویس عصرهامون به نقل از خبرنیمروز، محمدحسن دهمرده در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: جایگاه رسانه ها در برقراری ارتباط بین مردم و دستگاههای اجرائی، پی گیری مطالبات مردم و تأثیر در تصمیم گیریها فوق العاده مهم است.
وی صداقت و اخلاص را از وظایف ذاتی اصحاب رسانه برشمرد و افزود:  خبرنگاران در افزایش آگاهی مردم سهم مهمی دارند.
دهمرده با اشاره به پروژه های هفته دولت اظهار داشت: در این هفته 54 پروژه با اعتباری بالغ بر 60 میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.
 وی بالا بودن نرخ بیکاری در شهرستان نیمروز را معظل دانست و افزود: معیشت مردم باید مهمترین اولویت ما باشد.
فرماندار نیمروز با اشاره به فعالیت 3 کارگاه در این شهرستان تصریح کرد: برای 400 نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد شده است.
وی طرح انتقال آب با لوله به مزارع را از مهم ترین پروژه های در دست اجرا دانست و ادامه داد: سهم نیمروز از طرح 46هزار هکتاری،4 تا 6 هزار هکتار می باشد و این طرح در نیمروز پیشرفت 15درصدی داشته است.
محمدحسن دهمرده از اجرای پروژه لایروبی مسیرهای رود به دریاچه هامون خبر داد و افزود: این پروژه ها کمک شایانی در راستای رفع مشکلات کشاورزی خواهند داشت و باعث رشد و توسعه کشاورزی منطقه می‌شوند.
دهمرده با اشاره به اینکه راه اندازی کارخانه آرد 4 تا 5 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد، خاطر نشان کرد: کارخانه آرد از سال86 به دلیل بدهی تعطیل شده و 50 نفر به صورت مستقیم بیکار شدند متاسفانه در سال 87 تجهیزات این کارخانه برای مطالبات کارگران به فروش رسیده است.
وی از واگذاری کارخانه آرد به بخش خصوصی خبر داد و افزود: در روزهای اخیر تجهیزاتی آورده شده و تا پایان سال95راه اندازی خواهد شد.
انتهای پیام/9717
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۷۷۶۹


ارسال