جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ ,22 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
مدیر طرح حفظ قرآنی و نماینده مرکز جامعة الحفظ بیت الزهرا (س) در سیستان وبلوچستان از برگزاری مراسم اختتامیه طرح حفظ تابستانی قرآن کریم این مرکز در دلگان خبر داد.
به گزارش عصرهامون به نقل از دلگان پرس، مراسم اختتامیه طرح حفظ تابستانی مرکز جامعة الحفظ بیت الزهرا (س) در مسجد جامع حضرت ولی عصر (عج) دلگان و با حضور مسئولان این شهرستان برگزار شد.
حجت الاسلام والمسلمین مراد نورایی یار رئیس اداره تبلیغات اسلامی دلگان در این مراسم با تسلیت سالروز شهادت امام جواد (ع) اظهار کرد: یکی از بهترین اقدامات فرهنگی و مذهبی همین بحث برگزاری کلاس برای حفظ قرآن کریم است که توسط این جوانان انجام می شود.
وی افزود: تربیت صحیح و اسلامی نسل نوجوان که وظیفه ساختن کشور به دست آنها است، از وظایف همه ما است و باید از افرادی که در این راه قدم بر می دارند حمایت شود.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی دلگان با اشاره حضور گروه فرهنگی و مذهبی بیت الاحزان حضرت زهرا (ع) از چندین سال قبل در این شهرستان تصریح کرد: مرکز جامعة الحفظ بیت الزهرا (س) هم در اولین سال حضورش در شهرستان دلگان به خوبی در راستای اهداف فرهنگی و فعالیت های قرآنی قدم برداشته است.
همچنین ذبیح الله عباسی  مدیر طرح حفظ قرآنی و نماینده مرکز جامعة الحفظ بیت الزهرا (س) دراستان سیستان وبلوچستان در این مراسم با اشاره به ظرفیت بالای حفظ قرآن توسط کودکان و نوجوانان گفت: باید از این استعدادها به درستی اسفتاده شود.
وی با بیان اینکه این دوره با حضور بیش از 25 نفر از کودکان و نوجوانان در شهرستان دلگان برگزار شده است بیان کرد: تمامی افراد به هدف طرح که همان حفظ قرآن بوده است رسیده اند و این جای خوشحالی دارد.
ذبیح الله عباسی با اشاره به اینکه این اولین طرح حفظ قرآنی مرکز جامعة الحفظ بیت الزهرا (س) که در دلگان سیستان و بلوچستان اجرا شده است اظهار کرد: دوره های یکساله این مرکز بصورت مستمر در این استان برگزار خواهد شد.
مدیر طرح حفظ قرآنی و نماینده مرکز جامعة الحفظ بیت الزهرا (س) دراستان سیستان وبلوچستان خاطر نشان کرد: به شرکت کنندگان در این طرح گواهینامه شرکت در دوره از طرف این مرکز قرآنی اهدا خواهد شد.
 


 
     
  • انتهای پیام/8306

     
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۷۸۹۷
مرجع : دلگان پرس


ارسال