دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ ,6 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
امام جمعه ایرانشهر گفت: وظیفه مسئولین است که معضلات بیکاری، امنیت و اعتیاد شهرستان را هر چه زودتر چاره اندیشی کنند.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از پهره؛ حجت الاسلام سید شجاع الدین ابطحی در خطبه های نمازجمعه این هفته ضمن اشاره به حضور دولتمردان و سایر مسئولین کشوری و استانی به شهرستان ایرانشهر گفت: یکی از اصلی ترین چالش هایی که سایر آسیب ها از جمله اعتیاد، بزه و امنیت را به دنبال دارد؛ مسئله بیکاری است که امیدواریم با رفت و آمدهای مسئولین به شهرستان ایرانشهر؛ این دغدغه رفع شود.
وی گفت: این وظیفه مسئولین است که با هر گونه کوتاهی برخورد کنند و این طور نباشد که بخاطر واگذاری پست های و مسئولیت ها به اقوام و خویشان؛ چشم را به روی حقایق ببندند که نمونه این کوتاهی را می توان در برخورد با فیش های حقوقی و حضور جاسوس در حساس ترین قسمت ها را شاهد باشیم.
خطیب جمعه ایرانشهر خطاب به مسئولین دولتی افزود: مردم بی صبرانه در انتظار افشا و برخورد با مدیران فاسد هستند و بگویند چرا تا به الان حتی یک نفر هم علی رغم تأکید رهبری در برخورد با مفسدان اقتصادی؛ معرفی نشده است.
حجت الاسلام ابطحی تصریح کرد: امسال مزین به شعار اقدام و عمل است و می طلبد مسئولین با کنار گذاشتن تعارفات و معرفی مفسدان اعتماد مردم به نظام اسلامی را جلب نمایند.
انتهی پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۷۹۰۳
مرجع : پهره


ارسال