جمعه ۱۳ تير ۱۳۹۹ ,3 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۹
مدیر آموزش و پرورش مهرستان:
استفاده از نوشت افزار ایرانی راهکاری برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان است
 
مدیر آموزش و پرورش مهرستان با بیان اینکه نوشت افزار ایرانی می تواند با جنگ نرم دشمن مقابله کند، گفت: استفاده از نوشت افزار ایرانی راهکاری برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان است.
به گزارش عصر هامون محمد عارف بهرامی در گفت و گو با خبرنگار با مهرستان گفت: در شرایطی که اجرای اقتصاد مقاومتی در عرصه های مختلف کشور مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار دارد بی تردید خرید و استفاده نوشت افزار ایرانی راهکاری مهم در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی به شمار می رود.
وی افزود: خرید لوازم التحریر تولید داخل یکی از مصادیق بارز حمایت از کار و سرمایه ایرانی و همچنین راهکاری موثر برای فرهنگ سازی و هویت بخشی به نسل نو می باشد.
وی با بیان اینکه خانواده ها نباید با خرید لوازم التحریر خارجی افکار و روحیات دانش آموزان را مورد هجوم تصاویر و شخصیت های خارجی قرار دهند، تصریح کرد:  دشمنان ایران اسلامی با ترویج الگوها و شخصیت های خود می خواهند فرهنگ و افکار دانش آموزان را تحت ثاثیر  قرار دهند.
بهرامی اذعان کرد: متاسفانه امروزه کودکان و نوجوانان با اسطورهای ملی کشور نا آشنا و غریبه هستند و لی با نمادها و شخصیت های موجود در انیمیشن های خارجی بیشتر آشنا هستند و تعلق خاطردارند.
مدیر آموزش و پرورش مهرستان، بر ضرورت آشنایی نسل نو با اسطورها و قهرمانان ملی تاکید و خاطرنشان کرد: تولید نوشت افزارهایی با نمادهای ایرانی و اسطوره های ایرانی و اسلامی می تواند گامی موثر در جهت فرهنگ سازی استفاده از این اقلام تولیدی باشد.
وی با بیان اینکه تولیدکنندگان عامل اصلی جذب و دفع مشتری هستند بر افزایش کیفیت نوشت افزار داخلی تاکید و تصریح کرد: افزایش کیفیت نوشت افزار داخلی یکی از مسائل تاثیر گذار در انتخاب کالای ایرانی است.
بهرامی افزود: فرهنگ سازی مهمترین مسئله در گرایش خانواده ها و دانش آموزان به سمت و سوی استفاده از نوشت افزار تولید داخل است.
انتهای پیام/7261
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۷۹۵۰


ارسال