پنجشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۹ ,9 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۶
به مناسبت آغاز سال تحصیلی؛
مدارس زیر ذره بین تعزیرات حکومتی
 
با توجه به نزدیک شدن به فصل بازگشایی مدارس اداره‌کل تعزیرات حکومتی اقدام به اجرای طرح نظارتی ویژه مدارس کرده است.
به گزارش عصرهامون، به نقل از دادمردان، با نزدیک شدن به فصل پاییز و شروع سال تحصیلی  در سراسر کشور  والدین همه در تدارک لوازم مهر و مدارس هستند در سیستان وبلوچستان هم مانند سایر نقاط کشور این روند وجود دارد و والدین دغدغه خرید لباس فرم برای فرزندانشان  ثبت نام آنها در مدارس و غیره  را دارند و در این امکان وجود تخلفاتی در این بین نیز وجود دارد و در اینجاست که نهاد های ناظر  نظارتشان را افزایش می دهند.
محمدحسین اشرفی ادر این رابطه اظهار کرد: با توجه به نزدیک شدن به فصل بازگشایی مدارس و همچنین درخواست‌های شهروندان مبنی بر ورود و نظارت اداره‌کل تعزیرات حکومتی بر شهریه، قیمت لباس فرم و بهداشت محیط مدارس، این اداره‌کل براساس برنامه ابلاغی از سوی سازمان متبوع اقدام به اجرای طرح نظارتی ویژه مدارس می‌کند.
معاون اجرایی در امور شعب اداره‌کل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان افزود: این طرح از امروز در سراسر استان اجرایی شد و تمام مدارس موظف هستند تعرفه‌های مصوب را در دید عموم نصب کنند.
وی اضافه کرد: در اجرای این طرح اداره‌کل آموزش و پرورش، سازمان صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف، دانشگاه علوم پزشکی و مرکز بهداشت اداره‌کل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان را همراهی می‌کنند.
اشرفی تعامل و هماهنگی میان دستگاه‌ها را در این زمینه مهم برشمرد و افزود: با هماهنگی‌های صورت گرفته و برگزاری جلسات با آموزش و پرورش استان تذکرات لازم نیز به برخی مدیران مدارس دولتی و غیردولتی داده شده است.
وی از دریافت گزارشات و شکایات مردمی به صورت غیرحضوری توسط این اداره‌کل خبر داد و گفت: شهروندان در سرتاسر استان می‌توانند از طریق سامانه پیامکی 5000515010 تخلفات در حوزه‌های مختلف صلاحیتی را اطلاع دهند تا در اسرع وقت مورد بررسی قرار گیرد.
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۸۰۵۲
مرجع : دادمردان


ارسال