دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ ,26 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۳
فرمانده سپاه ناحیه نیمروز:
رشادت های دفاع مقدس بازگو شود/ توسعه فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه ضروری است
 
فرمانده سپاه نیمروز گفت: توسعه فریضه مهم امر به معروف و نهی از منکر در جامعه مهم و ضروری است.
به گزارش سرویس عصرهامون به نقل از خبرنیمروز، سرهنگ دوم پاسدار علی محبی در جلسه هماهنگی هفته دفاع مقدس با اشاره به رشادت های دلاورمردان شهیدان جان برکف، رزمندگان و ایثارگران اظهار داشت: برگزاری هر چه بهتر مراسمات و برنامه های ویژه هفته دفاع تعامل و همکاری هر چه بهتر ادارات در این امر را می طلبد.
وی ضمن تاکید اهمیت فریضه امر به معروف و نهی از منکر تصریح کرد: انجام همه واجبات و ترک همه محرمات به انجام این دو وظیفه الهی است و باید گفت حیات دین و قوام آن به حیات این دو واجب بستگی دارد.
فرمانده سپاه ناحیه نیمروز بیان کرد: افتتاح طرح های بسیج سازندگی از مهم ترین برنامه های هفته دفاع مقدس در  این شهرستان است.
سرهنگ محبی با اشاره به برگزاری سالگرد سردار شهید حاج حبیب لکزایی اذعان داشت: تدابیر خوبی همچون برپایی نمایشگاه در محل ورودی گلزار شهدا، مسقف کردن محیط و چیدن صندلی برای همه حضار اندیشیده شده است.
آرمان های هشت سال دفاع به نسل جوان منتقل شود
محمد حسن  دهمرده فرماندار نیمروز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس بیان کرد: آرمان های هشت سال دفاع باید در جامعه زنده مانده و به نسل جوان منتقل شود.
وی ابراز کرد: اجرای برنامه های فرهنگی با همکاری اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خواهیم داشت.
دهمرده اذعان داشت: هفته دفاع مقدس نماد اقتدار و عظمت ملت ایران اسلامی است که باید برنامه‌‌های این هفته با شکوه برگزار شود.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۸۲۰۲


ارسال