دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ,17 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۲
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه دلگان خبر داد
آیین بازسازی واقعه غدیر خم برای چهارمین سال در جنوب سیستان و بلوچستان
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه دلگان از آیین بازسازی واقعه غدیر خم در این شهرستان خبر داد.
به گزارش عصرهامون به نقل از  دلگان پرس، سرهنگ2پاسدار حسین شهرکی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دلگان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: آیین بازسازی واقعه عظیم غدیر خم همزمان با عید غدیر در شهرستان دلگان برای عموم برگزار می شود.
وی با بیان اینکه این برنامه برای چهارمین سال متوالی توسط ناحیه سپاه شهرستان دلگان انجام می شود افزود: آیین بازسازی واقعه عظیم غدیر خم در جنوب سیستان و بلوچستان تنها به محوریت این شهرستان برگزار خواهد شد.
حسین شهرکی اضافه کرد: آیین بازسازی واقعه عظیم غدیر خم ساعت 9 صبح روز سی ام شهریور امسال همزمان با عید غدیرخم در خیابان جهاد جنوبی دلگان اجرا می شود.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دلگان تصریح کرد: بیش از 130 هنرمند از طلاب حوزه علمیه،بسیجیان، پرسنل ناحیه سپاه و انتظامی شهرستان دلگان در قالب بازیگران اصلی و فرعی به ایفای نقش در این مراسم می پردازند.
وی بیان کرد: این برنامه به محوریت ناحیه سپاه دلگان و با همکاری ادارات این شهرستان انجام می شود.
حسین شهرکی خاطر نشان کرد: الگوسازی و معرفی روز بزرگ غدیر، شناساندن و معرفی سیره نبوی و ائمه معصومین و کمک به گسترش معارف الهی در جامعه از مهمترین اهداف برگزاری مراسم بازسازی واقعه غدیرخم در شهرستان دلگان است.
شهرستان دلگان با بیش از 71 هزار نفر جمعیت در 475 کیلومتری جنوب غرب سیستان و بلوچستان قرار دارد.
انتهای پیام/8306
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۸۳۵۰
مرجع : دلگان پرس


ارسال