يکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ ,29 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۴۹
امام جمعه جلگه چاه هاشم:
ملت ایران در سایه اتحاد و پیروی از ولایت فقیه در جنگ 8 ساله به پیروزی رسید
 
امام جمعه بخش جلگه چاه هاشم گفت: ملت مسلمان ایران در سایه ایمان و اتحاد و با پیروی از ولایت فقیه توانست بر دشمن بعثی در جنگ 8 ساله پیروز شود.
به گزارش عصرهامون به نقل از دلگان پرس، حجت الاسلام والمسلمین نظر بامری امام جمعه بخش جلگه چاه هاشم در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به فرا رسیدن عید غدیر خم، گفت: این عید یکی از بزرگترین اعیاد مسلمانان است و به عنوان عید امامت و ولایت معروف است.
وی در ادامه با اشاره به آغاز هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: کشورهای غربی و استعماری با حمایت کردن از صدام حسین در جنگ 8 ساله برابر ملت ایران، این جنگ نابرابر را بر علیه ملت مسلمان ایران تحمیل کردند.
امام جمعه بخش جلگه چاه هاشم با بیان اینکه کشورهای غربی در جهت تضعیف و نابودی انقلاب اسلامی در جهان از صدام حسین در تجاوز به خاک کشورمان حمایت کردند افزود: اما ملت مسلمان ایران در سایه ایمان و اتحاد و با پیروی از ولایت فقیه توانستند بر دشمن پیروز شوند.
حجت الاسلام والمسلمین نظر بامری با اشاره به اینکه دفاع مقدس، ناکامی دشمنان در مقابل اراده و ایمان ملت مسلمان ایران را نشان داد تصریح کرد: امروز که ما در مقابل زورگویان و دشمنان اسلام با اقتدار ایستاده ایم از برکت خون شهید انقلاب اسلامی است.
وی خاطر نشان کرد: همانطوری که رهبر معظم انقلاب فرمودند "ما روز به روز توان دفاعی خود را بالاتر می بریم تا دشمنان نتوانند به خاک اسلامی ما تجاوز کنند"، قطعا مردم از برنامه دفاعی کشورشان حمایت می کنند.
انتهای پیام/8306
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۸۳۷۲
مرجع : دلگان پرس


ارسال