پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ,6 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۰
برنامه کامل روز دهم پارالمپیک ریو 2016
 
برنامه کامل دهمین روز پارالمپیک ریو 2016 مشخص شد.
به گزارش عصرهامون، نمایندگان کاروان پارالمپیکی کشورمان در دهمین روز از مسابقات در رشته های ذیل به مصاف حریفان خود می روند:
 
 
رشته دوچرخه سواری: بهمن گلبار نژاد ساعت 12-9:30 به وقت برزیل و ساعت 17 تا 19:30 به وقت ایران

رشته دو و میدانی ماده پرتاب وزنه: جاوید احسانی شکیب ساعت 13-10:03به وقت برزیل و ساعت 17:33 تا 20:30 به وقت ایران در استادیوم المپیک

فوتبال 5 نفره: تیم ملی ایران و برزیل ساعت 18-17به وقت برزیل و ساعت30 دقیقه بامداد تا 1:30 بامداد به وقت ایران 
 
 
برنامه سایر مسابقات به شرح ذیل است:   

تیر و کمان:
 
(انفرادی کامپوند زنان):

مرحله یک هشتم:

فرانسه و چک ساعت 9:00 به وقت برزیل و ساعت 16:30 به وقت ایران( مرحله یک شانزدهم)   
 
یک چهارم نهایی:

انگلیس و چین ساعت 9:16 به وقت برزیل و ساعت 16:46 به وقت ایران

انگلیس و  ساعت 9:32 به وقت برزیل و ساعت 17:02 به وقت ایران

کره و اسپانیا ساعت 9:48 به وقت برزیل و ساعت 17:18 به وقت ایران

انگلیس و آمریکا ساعت 10:04 به وقت برزیل و ساعت 17:34 به وقت ایران

نیمه نهایی:

ساعت 10:20 تا 10:36 به وقت برزیل و ساعت 17:50 تا 18:06 به وقت ایران

اهدای مدال و دیدار رده بندی ساعت 10:54 به وقت برزیل و ساعت 18:24 به وقت ایران
  
اهدای مدال و فینال ساعت 11:09به وقت ایران و ساعت 18:39 به وقت ایران

میکس تیمی:

فرانسه و چک ساعت 15:00 به وقت برزیل و ساعت 22:30به وقت ایران

آمریکا و اسپانیا ساعت 15:25 به وقت برزیل و ساعت 22:55 به وقت ایران

چین و کره ساعت 15:50 به وقت برزیل و ساعت 23:20 به وقت ایران


نیمه نهایی:

انگلیس و  ساعت 16:15 به وقت برزیل و ساعت 23:45 به وقت ایران

ساعت 16:40 به وقت برزیل و ساعت 00:10 به وقت ایران

اهدای مدال و دیدار رده بندی ساعت 17:10 به وقت برزیل و ساعت 00:40 بامداد به وقت ایران

اهدای مدال و فینال ساعت 17:35 به وقت برزیل و ساعت 01:05 بامداد به وقت ایران


دو و میدانی( مردان و زنان):

مرحله مقدماتی دوی 800 متر بانوان کلاس تی54 از ساعت 10:00 تا 10:08 به وقت برزیل و ساعت 17:30 تا 17:38 به وقت ایران


مرحله نهایی پرتاب وزنه مردان کلاس اف57 ساعت 10:03 به وقت برزیل و ساعت 17:33 به وقت ایران

مرحله نهایی پرتاب دیسک بانوان کلاس اف55 ساعت 10:10 به وقت برزیل و ساعت 17:40 به وقت ایران

مرحله مقدماتی دوی  800 متر بانوان کلاس تی53 از ساعت 10:16 تا 10:24 به وقت برزیل و ساعت 17:46 تا 17:54 به وقت ایران

 مرحله نهایی پرش طول مردان کلاس تی 42 ساعت 10:42 به وقت برزیل و ساعت 18:12 به وقت ایران


مرحله نهایی دوی 400 متر زنان کلاس تی13 ساعت 10:44 به وقت برزیل و ساعت 18:14 به وقت ایران

مرحله نهایی پرتاب وزنه زنان کلاس اف36 ساعت 10:52 به وقت برزیل و ساعت 18:22 به وقت ایران


مرحله نهایی دوی 400 متر مردان کلاس تی51 ساعت 10:54 به وقت برزیل و ساعت 18:24 به وقت ایران


مرحله نهایی دوی 100 متر زنان کلاس تی 52 ساعت 11:05 به وقت برزیل و ساعت 18:35 به وقت ایران


مرحله نهایی دوی 200 متر زنان کلاس تی 35 ساعت 11:13 به وقت برزیل و ساعت 18:43 به وقت ایران


مرحله نیمه نهایی دوی 200 متر مردان کلاس تی 12 از ساعت 11:21 تا 11:28 به وقت برزیل و ساعت 18:51 تا 18:58 به وقت ایران

مرحله مقدماتی دوی 100 متر زنان کلاس تی 42 از ساعت 11:56 تا 12:02 به وقت برزیل و ساعت 19:26 تا 19:32 به وقت ایران


مرحله مقدماتی دوی 100 متر زنان کلاس تی 44 از ساعت 12:24 تا 12:36 به وقت برزیل و ساعت 19:54 تا 20:06 به وقت ایران


مرحله نهایی دوی 4*400  متر مردان کلاس تی 53-54 ساعت 17:30 به وقت برزیل و ساعت 1:00 بامداد به وقت ایران


مرحله نهایی پرتاب وزنه زنان کلاس اف32 ساعت 17:33 به وقت برزیل و ساعت 1:03 بامداد به وقت ایران


مرحله نهایی پرتاب دیسک زنان کلاس اف38 ساعت 17:36 به وقت برزیل و ساعت 1:06 بامداد به وقت ایران


مرحله نهایی دوی 1500 متر زنان کلاس تی 11 ساعت 17:38 به وقت برزیل و ساعت 1:08 بامداد به وقت ایران


مرحله نهایی دوی 800 متر زنان کلاس تی 53 ساعت 17:46 به وقت برزیل و ساعت 1:16 بامداد به وقت ایران


مرحله نهایی دوی 800 متر زنان کلاس تی 54 ساعت 17:53 به وقت برزیل و ساعت 1:23 بامداد به وقت ایران

مرحله نهایی دوی 400 متر مردان کلاس تی 38 ساعت 17:59 به وقت برزیل و ساعت 1:29 بامداد به وقت ایران


مرحله نهایی دوی 400 متر مردان کلاس تی 47 ساعت 18:05 به وقت برزیل و ساعت 1:35 بامداد به وقت ایران


مرحله نهایی دوی 400 متر زنان کلاس تی 12 ساعت 18:25 به وقت برزیل و ساعت 1:55 بامداد به وقت ایران

مرحله نهایی پرش طول مردان کلاس تی 44 ساعت 18:30 به وقت برزیل و ساعت 2:00 بامداد به وقت ایران


مرحله نهایی دوی 400 متر مردان کلاس تی 11 ساعت 18:49 به وقت برزیل و ساعت 2:19 بامداد به وقت ایران


مرحله نهایی دوی 200 متر مردان کلاس تی 12 ساعت 19:03 به وقت برزیل و ساعت 2:33 بامداد به وقت ایران


مرحله نهایی دوی 800 متر مردان کلاس تی 36 ساعت 19:23 به وقت برزیل و ساعت 2:53 بامداد به وقت ایران


مرحله نهایی دوی 100 متر مردان کلاس تی 54 ساعت 19:37 به وقت برزیل و ساعت 3:07 بامداد به وقت ایران


مرحله نهایی پرتاب نیزه زنان کلاس اف 13 ساعت 19:41 به وقت برزیل و ساعت 3:11 بامداد به وقت ایران


مرحله نهایی دوی 100 متر زنان کلاس تی 42 ساعت 19:52 به وقت برزیل و ساعت 3:22 بامداد به وقت ایران


مرحله نهایی دوی 100 متر زنان کلاس تی 44 ساعت 20:34 به وقت برزیل و ساعت 4:04 بامداد به وقت ایران


دوچرخه سواری سرعت جاده

(مردان و زنان ):

اهدای مدال و فینال مردان مسابقه c4،5 ساعت 9:30 به وقت برزیل 17:00به وقت تهران

اهدای مدال و فینال زنان مسابقه c4،5 ساعت 9:45 به وقت برزیل 17:15به وقت تهران

اهدای مدال و فینال مردان مسابقه B ساعت 13:00 به وقت برزیل 20:30 به وقت تهران

اهدای مدال و فینال زنان مسابقه B ساعت 13:05 به وقت برزیل 20:35 به وقت تهران


(فوتبال 5 نفره):

اهدای مدال و دیدار رده بندی چین و آرژانتین ساعت 14:00 به وقت برزیل و ساعت 21:30 به وقت ایران

اهدای مدال و فینال ایران و برزیل ساعت 17:00 به وقت برزیل و ساعت 00:30 بامداد به وقت ایران


قایقرانی:
 
اهدای مدال و فینال سه نفره فردی کیل بوت مسابقه 11 ساعت 12:05 به وقت برزیل و ساعت 19:35 به وقت ایران


اهدای مدال و فینال دو نفره فردی کیل بوت مسابقه 11 ساعت 13:05 به وقت برزیل و ساعت 20:35 به وقت ایران

اهدای مدال و فینال یک نفره فردی کیل بوت مسابقه 11 ساعت 14:05 به وقت برزیل و ساعت 21:35 به وقت ایران


تنیس روی میز:


تیمی زنان:

 اهدای مدال و فینال صربستان و چین کلاس CI 4،5 ساعت 10:00 به وقت برزیل و ساعت 17:30 به وقت ایران
 

 اهدای مدال و دیدار رده بندی کره و سوئد کلاس CI 4،5 ساعت 10:00 به وقت برزیل و ساعت 17:30 به وقت ایران
 
 اهدای مدال و فینال لهستان و چین کلاس CI 6،10 ساعت 12:00 به وقت برزیل و ساعت 19:30 به وقت ایران

 اهدای مدال و دیدار رده بندی استرالیا و برزیل کلاس CI 6،10 ساعت 12:00 به وقت برزیل و ساعت 19:30 به وقت ایران

(مردان):

اهدای مدال و فینال فرانسه و کره کلاس 1،2 ساعت 16:30 به وقت برزیل و ساعت 00:00 بامداد به وقت ایران

اهدای مدال و دیدار رده بندی برزیل و اسلواکی کلاس 1،2 ساعت 16:30 به وقت برزیل و ساعت 00:00 بامداد به وقت ایران

اهدای مدال و فینال چین و اسپانیا کلاس 9،10 ساعت 18:30 به وقت برزیل و ساعت 2:00 بامداد به وقت ایران

اهدای مدال و دیدار رده بندی فرانسه و لهستان کلاس 9،10 ساعت 18:30 به وقت برزیل و ساعت 2:00 بامداد به وقت ایران


بسکتبال با ویلچر مردان:
 
رده هفتم و هشتم 
 
آلمان و هلند ساعت 9:30 به وقت برزیل و ساعت 17:00 به وقت ایران


اهدای مدال و دیدار رده بندی انگلیس و ترکیه ساعت 11:45 به وقت برزیل و ساعت 19:15 به وقت ایران

 
رده پنجم و ششم
 
استرالیا و برزیل ساعت 15:15 به وقت برزیل و ساعت 22:45 به وقت ایران


اهدای مدال و فینال اسپانیا و آمریکا ساعت 17:30 به وقت برزیل و ساعت 1:00 بامداد به وقت ایران

 
راگبی (مختلط):

مختلط 7/8 حذفی ساعت 10:30 به وقت برزیل و ساعت 18:00 به وقت ایران

نیمه نهایی:

ساعت 12:45 به وقت برزیل و ساعت 20:15 به وقت ایران

ساعت 16:00 به وقت برزیل و ساعت 23:30 به وقت ایران

مختلط 5-6 طبقه بندی شده ساعت 19:15 به وقت برزیل و ساعت 2:45 بامداد به وقت ایران


شنا( مردان و زنان):


مرحله مقدماتی شنای 100 متر آزاد مردان کلاسS6 از ساعت 9:30 تا 9:36 به وقت برزیل و ساعت 17:00 تا 17:06 به وقت ایران


مرحله مقدماتی شنای 100 متر آزاد زنان کلاسS6 از ساعت 9:40 تا 9:48 به وقت برزیل و ساعت 17:10 تا 17:18 به وقت ایران


مرحله مقدماتی شنای 200 متر آزاد مردان کلاسIM-SM8  از ساعت 9:52 تا 9:58 به وقت برزیل و ساعت 17:22 تا 17:28 به وقت ایران


مرحله مقدماتی شنای 200 متر آزاد مردان کلاسIM-SM8  از ساعت 10:03 تا 10:08 به وقت برزیل و ساعت 17:33 تا 17:38 به وقت ایران


مرحله مقدماتی شنای 50 متر آزاد مردان کلاسS12  از ساعت 10:14 تا 10:19 به وقت برزیل و ساعت 17:44 تا 17:49 به وقت ایران


مرحله مقدماتی شنای 50 متر آزاد زنان کلاسS12  از ساعت 10:22 تا 10:25 به وقت برزیل و ساعت 17:52 تا 17:55 به وقت ایران


مرحله مقدماتی شنای 100 متر کرال پشت مردان کلاسS13  از ساعت 10:35 تا 10:39 به وقت برزیل و ساعت 18:05 تا 18:09 به وقت ایران


مرحله مقدماتی شنای 100 متر کرال پشت زنان کلاسS13  از ساعت 10:43 تا 10:47 به وقت برزیل و ساعت 18:13 تا 18:17 به وقت ایران


مرحله مقدماتی شنای 100 متر آزاد مردان کلاسS5  از ساعت 10:52 تا 10:56 به وقت برزیل و ساعت 18:22 تا 18:26 به وقت ایران


مرحله مقدماتی شنای 100 متر آزاد بانوان کلاسS5  از ساعت 11:01 تا 11:05 به وقت برزیل و ساعت 18:31 تا 18:35 به وقت ایران


مرحله مقدماتی شنای 200 متر آزاد مردان کلاسIM-SM14  از ساعت 11:10 تا 11:15 به وقت برزیل و ساعت 18:40 تا 18:45 به وقت ایران


مرحله مقدماتی شنای 200 متر آزاد زنان کلاسIM-SM14  از ساعت 11:24 تا 11:29 به وقت برزیل و ساعت 18:54 تا 18:59 به وقت ایران


اهدای مدال و فینال شنای 100 متر آزاد مردان کلاس S6ساعت 17:30 به وقت برزیل و ساعت 1:00 بامداد به وقت ایران


اهدای مدال و فینال شنای 100 متر آزاد بانوان کلاس S6ساعت 17:36 به وقت برزیل و ساعت 1:06 بامداد به وقت ایران


مرحله مقدماتی شنای 200 متر آزاد مردان کلاسIM-SM8 ساعت 17:43 به وقت برزیل و ساعت 1:13 بامداد به وقت ایران


مرحله مقدماتی شنای 200 متر آزاد بانوان کلاسIM-SM8 ساعت 17:51 به وقت برزیل و ساعت 1:29 بامداد به وقت ایران


اهدای مدال و فینال شنای 50 متر آزاد مردان کلاس S12ساعت 18:00 به وقت برزیل و ساعت 1:30 بامداد به وقت ایران


اهدای مدال و فینال شنای 50 متر آزاد بانوان کلاس S12ساعت 18:06 به وقت برزیل و ساعت 1:36 بامداد به وقت ایران


اهدای مدال و فینال شنای 50 متر آزاد مردان کلاس S4ساعت 18:28 به وقت برزیل و ساعت 1:58 بامداد به وقت ایران


اهدای مدال و فینال شنای 50 متر آزاد زنان کلاس S4ساعت 18:35 به وقت برزیل و ساعت 2:05 بامداد به وقت ایران


اهدای مدال و فینال شنای 100 متر کرال پشت مردان کلاس S13ساعت 18:58 به وقت برزیل و ساعت 2:28 بامداد به وقت ایران


اهدای مدال و فینال شنای 100 متر کرال پشت زنان کلاس S13ساعت 19:05 به وقت برزیل و ساعت 2:35 بامداد به وقت ایران


اهدای مدال و فینال شنای 100 متر آزاد مردان کلاس S5ساعت 19:28 به وقت برزیل و ساعت 2:58 بامداد به وقت ایران


اهدای مدال و فینال شنای 100 متر آزاد بانوان کلاس S5ساعت 19:36 به وقت برزیل و ساعت 3:06 بامداد به وقت ایران


مرحله مقدماتی شنای 200 متر آزاد مردان کلاسIM-SM14 ساعت 20:00 به وقت برزیل و ساعت 3:30 بامداد به وقت ایران


مرحله مقدماتی شنای 200 متر آزاد زنان کلاسIM-SM14 ساعت 20:08 به وقت برزیل و ساعت 3:38 بامداد به وقت ایران


اهدای مدال و فینال شنای 4*100 متر مردان ساعت 20:32 به وقت برزیل و ساعت 4:02 بامداد به وقت ایران


والیبال نشسته(زنان):
 
اهدای مدال و دیدار رده بندی برزیل و اوکراین ساعت 16:30 به وقت برزیل و ساعت 00:00 بامداد به وقت ایران
 
اهدای مدال و فینال آمریکا و چین  ساعت 19:00 به وقت برزیل و ساعت 02:30 بامداد به وقت ایران




انتهای پیام/1833
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۸۳۸۵


ارسال