جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ ,29 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۵
فرمانده سپاه سیستان و بلوچستان:
۲۰ هزار سبد کالا در مناطق محروم سیستان و بلوچستان توزیع شد
 
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: طی یکسال گذشته ۲۰ هزار سبد کالا و ۷ هزار بسته لوازم التحریر در مناطق محروم سیستان و بلوچستان توزیع شد.
به گزاشر پایگاه خبری عصر هامون؛ سردار معروفی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت:  سپاه به عنوان نهادی مردمی جایگاه ویژه‌ای در میان مردم استان دارد و توانسته همپای مردم برای رفع محرومیت و مشکلات مناطق محروم در استان گام‌های خوبی بردارد.
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: طرح‌های محرومیت زدایی توسط سپاه با پیروی از منویات مقام معظم رهبری(مدظله)  مبنی بر رفع مشکلات مردم مناطق محروم در استان انجام شده و یا در حال انجام است.
سردار حسین معروفی با اشاره به اینکه این اقدامات درقالب ارائه تسهیلات خود اشتغالی، توزیع سبد کالا، ساخت مراکز آموزشی مساجد، خانه عالم و ساخت مسکن محرومین انجام شده است، افزود: طی یکسال گذشته ۲۰ هزار سبد کالا و ۷ هزار بسته لوازم التحریر در مناطق محروم استان توزیع شد که نقش مهمی در رفع نیازهای ضروری آنان داشته است.  
وی تصریح کرد: تلاش برای تحقق اقتصاد مقاومتی در استان از جمله اهداف این نهاد است که خوشبختانه روند خوبی داشته و در این راستا ۱۴ میلیارد تسهیلات به متقاضیان پرداخت شده است.
وی خاطرنشان کرد: همچنین موسسه خیریه جهادی موعود در زاهدان نیز با حضور سردار غلامی رئیس بسیج سازندگی کشور در زاهدان افتتاح شد که در جهت رفع نیازهای اقتصادی و معیشتی افراد نیازمند فعالیت خواهد کرد.
سردار معروفی گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مولود مبارک انقلاب اسلامی است که مظهر عینی و مجسمی برای شعارهای انقلابی از جمله ایستادگی در مقابل دشمنان  و حرکت برای نجات مستضعفان به شمار می رود.
انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۸۴۳۳


ارسال